Form Örnek Temel Eğitim Belgesi

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Forumun genele açık olan yerlerinde iletişim bilgisi verilmesi ya da istenilmesi sizlerin güvenliğini sağlamak adına yasak.
Bilgilendirmek istedim. İyi çalışmalar...

ataselim

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Şehir dışındaydım mesajları yeni gördüm, orjinal boyutta yüklüyorum indirebilir siniz, iyi çalışmalar

Ekli dosyalar

• temel eğitim belgesi (3).jpg
    temel eğitim belgesi (3).jpg
    873 KB · Görüntüleme: 200

ataselim

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Boyutu 2,1 MB, eğer boyutta düşme olursa özelden mail yazarsanız gönderirim

müslüm drmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Müslüm Bey, iş güvenliği uzmanı olarak kurallara uymak yerine kuralların açığını aramaya çalışmanız ne kadar ironik.

Erkan bey kuralların açığı aramaya çalıştığımız şey işimizin hakkıyla yapılmasını sağlamak için, yorum yazmak için yorum yapmasak daha iyi olur.

Erkan FINDIKLI

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Erkan bey kuralların açığı aramaya çalıştığımız şey işimizin hakkıyla yapılmasını sağlamak için, yorum yazmak için yorum yapmasak daha iyi olur.
Bence de yorum yapmış olmak için yorum yapmayın lütfen Müslüm Bey. İşinizi hakkıyla yapabilmeniz için açık aramanıza gerek yok. İlgili kişiyle özel mesaj göndererek iletişime geçebilirsiniz. Hatta madem hakkını vermek istiyorsunuz kendi çalışmanızı hazırlayabilirsiniz. Yönetmelikte asgari şartlar belirtilmiş nasıl olsa.. Hazır formu almaya çalışmak için kural açığı aramanıza da gerek kalmaz böylece..
Not olarak da belirteyim boşluklu da yazsanız harfleri ayırarak da yazsanız fark etmez. Yorumların kontrolü bizler tarafından yapılıyor, otomatik bir kesme durumu yok yani..

senua

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar, yakın zamanda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ( ÇSGB nin yeni ismi) denetimi geçirdik. Gelen müfettişler yönetmelik -ek sayfasında örneği verilmiş olan sertifika ( ön yüz ve arka yüz olarak ) formatı dışında başka bir formatı kabul etmiyorlar. Tolerans gösteren müfettişler de olabilir belki ama biz sorun yaşadık ve sertifikaları ön yüz - arka yüz olarak yönetmelik -ekindeki gibi güncelledik. Riske atıp başka format kullanmayın derim ..

senua

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Elinize sağlık bence gayet şık bir görünüm olmuş ancak şuan bende bunun üzerine çalışırken bu konuya denk geldim ve kafamda bazı sorular var, yeni mevzuat değişikliğine göre, ön sayfa ve arka sayfa olarak örneğini vermiş, biz bunu sizin yaptığınız gibi tek sayfada yapsak (ki arka sayfa olayı gerçekten saçma ve boşuna zaman kaybı olacak bizim için) acaba denetimlerde herhangi bir sorun çıkarırlar mı? Bununla ilgili görüşleriniz nedir merak ediyorum.

Bir kaç zaman once yapılmış olan hisip projesi kapsamında hepimizden bilgi topladılar ve anladığım kadarı ile evraklar dahil her şeye bir standart getirmeye çalışıyorlar. Sanırım bu sertifika örneği de bunun sonucu çıkarıldı. Herhangi bir denetimde verilen eğitim belgesi standartlara uygun değil gibi bir durum ile karşı karşıya kalır mıyız? Sizlerin görüşünü merak ediyorum bu konuda.
Biz yönetmelik -ek örneğindeki ön yüz ve arka yüz formatının aynısını kullanmadığımız için sorun yaşadık ve sertifikalarımız kabul edilmedi. Yorumda da belirttim. Riske atıp başka format kullanmayın derim..

ataselim

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Biz yönetmelik -ek örneğindeki ön yüz ve arka yüz formatının aynısını kullanmadığımız için sorun yaşadık ve sertifikalarımız kabul edilmedi. Yorumda da belirttim. Riske atıp başka format kullanmayın derim..

Bize gelen müfettiş de gayet şık olmuş dedi, kimin ne dediği belli değil aslında

barmanbek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
özel mesajdan gönderdim mail adresimi banada soft halini gönderirseniz sevinirim

barmanbek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bize gelen müfettiş de gayet şık olmuş dedi, kimin ne dediği belli değil aslında
merhaba müfettiş konusu biraz kafamı karıştırdı ama özel mesajdan gönderdim mail adresimi banada soft halini gönderirseniz sevinirim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.