Önlisans İsg İle Lisans İsg Arasindaki Fark Nedir?

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Merhaba, ben de çalışma ekonomisi mezunuyum. Bu sene İSG okumayı düşünüyorum ama 2 yıllık mı yoksa 4 yıllık mı başlamalıyım bilmiyorum. AÖF de 4 yıllık yazılıp 2 yıl sonrasında ön lisans diploması alınıyor diye biliyorum. Bununla ilgili bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
Merhabalar, aöf 2 yıllık yeterlidir hiç boşuna zamanınız gitmesin.

sinan.tasan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Diğer
herkese merhaba pek konuyla alakalı değil ama armızda açıktan önlisans isg okuyan var mı ? ben anadolu Üni. yoksa Atatürk üni. karasız kaldım bu şekilde açıktan okuyan biri varsa yardım edebilir mi ? ders meteryalleri çıkmış sorular hakkında bilgisi olan var mı? yardımcı olursanız çok sevinirim

aslii

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Diğer
herkese merhaba pek konuyla alakalı değil ama armızda açıktan önlisans isg okuyan var mı ? ben anadolu Üni. yoksa Atatürk üni. karasız kaldım bu şekilde açıktan okuyan biri varsa yardım edebilir mi ? ders meteryalleri çıkmış sorular hakkında bilgisi olan var mı? yardımcı olursanız çok sevinirim
Aynen ben de tercih yapacağım hangi üniversite daha iyidir. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Recep Faruk Yıldırım

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ben gümüşhane de okuyorum Trabzona yakın olduğu için, elbette gözü kapalı buralara gelin demiyorum ama gayet güzel hocalarımız var ve verimli ders işliyoruz. Bu bölümü ve mesleği öğrenmek istiyorsanız gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz. Derslerimiz akıcı ve zevkli dersler. Zor olmayan derslerimiz var ve staj imkanı bol olan bir bölge.

OSMAN0406

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
Ben Uludağ Üniversitesi'nde isg önlisanstan bu sene mezun olacağım. 1200 tl civarı bir ücret verip kursa gittikten sonra sınava girme hakkım olacak. Lisans mezunlarının sınava girmek için kurs zorunluluğu yok. Bu durumda 1200 tl'ye 2 yılımı satın alıyorum. Lisans mezunları için kötü bir durum bence. "Where is the ADALET?"
Peki bu kursu nerden alabiliriz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.