• DİKKAT !!! Bu Alana Firma Eklemek Ücretlidir

    Sayın Ziyaretçi,
    Artık firmanızı yıllık küçük meblağlar karşılığında Firma Rehberi bölümümüzde yayınlayabilirsiniz.
    Böylece firmanız Google aramalarında ilk sıralara çıkabilir ve forum içinde ihtiyacı olan arkadaşlarımıza firmanızın hizmetlerini ulaştırabilirsiniz.

    Reklam ücretleri hakkında detaylı bilgi almak bize buraya tıklayarak yada mail@isgfrm.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ankara Tekirdağ Nüans Osgb İş Sağlığı Ve Güvenliği Çevre Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ataselim

TÜİSAG Çalışma Birimi
TÜİSAG Çalışma Birimi
0001 (1).jpg

Nüans Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yetkilendirmesi sonucunda faaliyet gösteren bir kuruluştur.

İş güvenliği alanında hizmet verdiğimiz firmalarda oluşabilecek risk faktörleri, iş kazalarının engellenmesine yönelik firma verimini arttıracak güvenli çalışma ortamını hazırlıyor, uzman kadromuzla kurumsal hizmet sunuyoruz.

İş sağlığı kapsamında ise firma çalışan ve yetkililerinin psikolojik, sosyal, mesleki hastalıklar vb. gibi oluşabilecek sorunların önüne geçerek, etkili çözümler üretmekteyiz. Dolayısıyla tüm çabamızı hizmet verdiğimiz firmalarımızın iş verimini arttırabilmek adına harcıyoruz.

NÜANS İSG olarak sektörümüzün gelişmesine yönelik yeni nesil teknoloji ekipmanlarını kullanarak maksimum fayda sağlamakla birlikte danışmanlığını yaptığımız firmalarımızda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini entegre ederek farkındalık oluşturuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri kapsamında çalışma hayatında yapılacak iyileştirmenin, insanlık adına önemli olduğu bilinciyle çalışmaktayız. Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulması ortak sorumluluğumuzdur.

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde iyileştirici ve önleyici bir anlayışı esas almaktayız. Nüans OSGB hizmetleri kapsamında çalışanların sağlığını ve güvenliğini destekleyen, verimi ve kaliteyi artıran bir değer oluşturuyoruz.

Sağlıklı ve güvenli iş yerlerinin oluşması, iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenebilmesi için bir kültür oluşturmanın gayretindeyiz.

İş Güvenliği Uzmanlığı https://www.nuansosgb.com/is-guvenligi-uzmanligi/

İşyeri Hekimliği
https://www.nuansosgb.com/isyeri-hekimligi/


Mobil Sağlık Taraması
https://www.nuansosgb.com/mobil-saglik-taramasi/


Ortam Ölçümleri
https://www.nuansosgb.com/ortam-olcumleri/


Eğitim Hizmetleri
https://www.nuansosgb.com/hizmetlerimiz/egitimlerimiz/


Danışmanlık Hizmetleri
https://www.nuansosgb.com/hizmetlerimiz/danismanlik/


NÜANS İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÇEVRE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. A4 Blok No:56 Esenler / İSTANBUL
Tel: 0212 438 16 08 I Fax: 0212 438 16 07
https://www.nuansosgb.com
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
Yandex.Metrica

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.