Soru : Mobil Isg Programları

alilevent

TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar isg ile ilgili en son mevzuatlara göre güncellenmiş android telefon larda kullanabileceğimiz bir isg programı varsa linkini atarsanız çok sevinirim. Not: (Arme ni programında çalışma saatleri güncel değil heralde.) GÜNCELİ varsa sahada bize faydalı olacağını düşünüyorum.
 

blntkpz

TÜİSAG Üyesi
Isg Matik kullaniyorum ben androidde ama idare ediyor yinede...
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

blntkpz

TÜİSAG Üyesi
Sn blntkpz Arme nin isgmatiğini kullanıyorsunuz heralde. Yalnız oprogramda çalışma saatleri güncel değildi.? tam güncel bir program değil galiba.?
Evet tam anlamiyla guncelleme yapilmiyor zaten programda hiç yoktan idare ediyor yine de...Bende araştırdım ana bulamadim malesef sadece saat hesaplamak istiyorsan excel programinda hazırlanmış şablonlar var onu kullanabilirsin...
 

asistoli

TÜİSAG Üyesi
Ben de NAS Grup (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nasgrup.nasgrupv5) ve
İş Güvenliği Tüm Mevzuat ile ilgili yazılımları kullanıyorum (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.im.fantastic.isguvenligiuzmanligi), diğerlerine gör gayet iyiler, tehlike sınıfları vb.
Ayrıca IOS ta kullandığım ISG programı var o da güncel ve gayet iyi ama Android te güncel olmayan sürümü var (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.omer.isgcepfree).
güncelleme yaparlarsa o da güzel bir program.
 
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.