Mersin'de B Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanları

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında kimyaci_20 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. kimyaci_20

  kimyaci_20 TÜİSAG Üyesi  Merhaba Arkadaşlar,

  Mersin'deki bir arkadaşımın B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arayışı içinde olduğunu biliyordum.Bu arayış 1 ay geçmesine rağmen aradığımda tekrar yakınması ile konuyu tekrarladı. Mersin civarında uzman sıkıntısı mı var acaba? yoksa bu bölgede sektör mü hafife alınıyor? Bu bölgede yaşayanlar yorum yapabilirler mi?

  teşekkür ederim, kazasız günler dilerim.


   
 2. süleymankara

  süleymankara TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşım belge sıkıntısı heryerde var,niye dersen türkiyede toplam 900 civarı A belge toplam 700 civarı B belgeli uzman var ,bu noktada özellikle bu uzmanların hemen hemen hepsi kapışılmış durumda,onun için A ve B belgeli uzman bulmak şuan çok zor.

   
 3. eb isg

  eb isg TÜİSAG Üyesi

  Mersin de uzman sıkıntısı değil ücretler konusunda sıkıntı yasanmaktadır.Çok düşük ücretlere uzman arayısında bulunan işverenler eleman bulamamaktan şikayetçi olmaktadırlar.

     

   
  Ahmet Orhan ÖZDURAL bu yazıya teşekkür etti.
 4. kimyaci_20

  kimyaci_20 TÜİSAG Üyesi

  Emre Bey, Maaş piyasasını bilmiyorum ama kendimde uzmanım ve bazı arkadaşlarımız çok yüksek maaş istiyorlar, tabi dediğiniz gibi çok düşük veren işverenlerde var.Saygılar

   
  eb isg bu yazıya teşekkür etti.
 5. eb isg

  eb isg TÜİSAG Üyesi

  Şu ana kadar arkadaş çevrem ve kendimde gördüklerim c sınıfı uzmana önerilen fiyat 800-1500 arası b sınıfı uzmana önerilen fiyat 1250-2500 arasıdır,piyasa bu durumdadır değerlendirmeyi siz yapın artık,herkesin fiyat konusunda bakış açısı farklıdır.

     

   
 6. dr_ferit

  dr_ferit TÜİSAG Üyesi

  yapmayın hocam çok düşük fiyatlar bunlar. biz de en az b sınıfı isg uzmanı aramaktayız OSGB mize ancak varsa tanıdığınız arkadaşlara söyleyin. o aldıkları maaşları ikiye seve seve katlarız ve çalışmaktan da son derece memnun kalırız. ben işyeri hekimiyim ancak vicdan sahibiyim de. çoğu işi isg uzmanı yapacak, daha çok sorumlu olacak ancak fiyat kırdırılıp en ucuza da o çalıştırılacak. olmaz öyle şey. varsa ilgilenen benimle irtibata geçerse çok sevinirim. saygılar.

   
  ATURAN, uzmancan, MNalbant ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
 7. trapezuslu

  trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

  Hocam B sınıfı 6000' den aşağı çalışmıyor. Bir yanlışınız olmasın. C sınıfı dediğinizi anlayabilirim ama B sınıfı gerçekçi değil.
   
 8. ferhatyıldırım

  ferhatyıldırım TÜİSAG Üyesi

  SAYIN eb-isg sen galıba OSGB sahıbısın...   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica