Merhaba...

emrah12

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar elinde orjinal ve biraz da zor soruları olan ve bu forumda olmayan deneme soruları olan var mı? bana email atabilirse çok sevinirim.
Forum kuralları gereği, genel yazışmalarda özel iletişim bilgileri yazılamaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gul boyraz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
tugem'den tmgd eğitimi alan var mı arkadaşlar içinizde

TUĞRA GÖKBERK TAŞCİ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Etiketleme yapmak zulüm. Ben kendi adıma şöyle yapmıştım. Sadece UN numaraları tarafını etiketledim. Geri kalan yerlere birkaç yere etiket yaptım. Bunların dışında örnek sorulara göre misal böyle derse cilt1 sayfa 155 e git flan diye kitabın arkasını doldurdum ve 3 ekim sinavinda da başarılı oldum. Kendinize referans noktaları hazırlayın bence sınavda çok kolaylık oluyor

ümıt begen

Üye
TÜİSAG Üyesi
[QUOTBos kardeş
ELÇİN MERT, post: 2048, member: 4551"]sitede 1800 tmdg var bunların 1300ü sertfika almış. 1300 kişinin 500üne mail attım 50 kişi geri dönüş yaptı sadece 2si çalışıyor diğerleri boşa adım sertifikayı modunda[/QUOTE]
Evet.bos

ümıt begen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Kurslar yalan söylüyor.parayı onlar kazanıyor.ben olsam 2017 yi beklerim.2018 bu işin kaymağını yersin

Savas coşkun1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Etiketleme yapmak zulüm. Ben kendi adıma şöyle yapmıştım. Sadece UN numaraları tarafını etiketledim. Geri kalan yerlere birkaç yere etiket yaptım. Bunların dışında örnek sorulara göre misal böyle derse cilt1 sayfa 155 e git flan diye kitabın arkasını doldurdum ve 3 ekim sinavinda da başarılı oldum. Kendinize referans noktaları hazırlayın bence sınavda çok kolaylık oluyor

mümin koruk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
işe başlayan varmı acaba aranızda yoksa belge sadece rafta süs olarak mı kaldı?

Ediz U.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
ben 5 hakkımdan birini kullanıyorum şu anda... TMGD arayan firma pek yok... denetimler yetersiz sanırım... firmalar pek bu işe önem vermiyorlar...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.