Merhaba...

gül koçak1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar merhaba. sınavı geçen arkadaşlara soruyoruM ; çalışırken nasıl bi yöntem izlemek gerekir? bazı hocalar oku dedi bazısı soru çöz dedi bazısı da videoları izle dedi? Sizce ne yapmam gerek? Teşekkür ederim...

mikail çetin1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba Gül hanım o videolara nasıl ulaşabiliriz.

Gulden Seç

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
kesinlikle bol soru çözmek..bu şekilde kitapta ne nerede daha iyi pekişiyor ..ve tabiki güzel etiketlemek...

Ali haydar1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
İyi günler. Geçmiş sınavlarda çıkan soruları Nerede bulabiliriz.

ibrahim demirhan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar merhaba. sınavı geçen arkadaşlara soruyoruM ; çalışırken nasıl bi yöntem izlemek gerekir? bazı hocalar oku dedi bazısı soru çöz dedi bazısı da videoları izle dedi? Sizce ne yapmam gerek? Teşekkür ederim...

ibrahim demirhan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
ben sınavı geçtim bol soru çözerek kitaba hakim oluyorsun.

Merve girgin1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Bol bol soru cozmekten baska yapilacak hicbirsey yok. Sadece 200 e yakin soru cozdum son 1 haftada ve gectim. Arkadaslarim yaklasik 1000 tane soru cozdu ve benden 10-15 puan yuksek notla gectiler.

kaan kamar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba , sınavı geçebilmen için en önce kitabını etiketle ve sonrasında çıkmış soruları çöz. Neyin nerde olduğunu kitapta hakim olursan rahat geçersin

abdullah kurt1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
merhaba arkadaslar siteye yeni üye oldum diyebilirim ve aralık ayında sınava girecem .akıma takılan soru şu ki ;siteden de okudum hala ortada bir şey yok .tmgd lileri savunacak adam gibi bir yönetmelik hala bulunmamakta ve sınav stresini ayrı bir sorun sınavı geçtikten sonra iş alanını nasıl oluşturman ayrı bir sorun.hiç cevrsesinde bu sertifikayı alıp işe girmiş olan var mı ben duydum hemde birkaç yerden( iller bazında) ama bnlar yeterlimi derseniz bence degil.konu hakkında bilgisi olan varsa sunabiliri mi ?

ELÇİN MERT

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İş Veren
sitede 1800 tmdg var bunların 1300ü sertfika almış. 1300 kişinin 500üne mail attım 50 kişi geri dönüş yaptı sadece 2si çalışıyor diğerleri boşa adım sertifikayı modunda

abdullah kurt1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
anlaşılan durum fazla iç acıcı degil .bence ilerede soyle olacak 2018 kadarr adam akıllı yer bulmayacak ama 2018 herkes eninde sonunda iş yerinde bulunduracak.o zamana kadar da tmgd mezunları sayısı bir hayli olmuş olacak.şimdiden firmalarla yakın takipte olmak gerek .

özcan kandemir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Bakanlık son dakika duyurusu;
6 ARALIK 2015 TARİHİNDE YAPILMASI PLANLANAN TMGD SINAVI HAKKINDA DUYURU 6 ARALIK 2015 TARİHİNDE YAPILMASI PLANLANAN TMGD SINAVI; SINAVA BAŞVURAN ADAY SAYISININ BEKLENENDEN FAZLA OLMASI VE BU DURUMUN YENİ BİR ORGANİZASYON GEREKTİRMESİNDEN DOLAYI 2016 YILINA ERTELENMİŞTİR. SINAV KESİN TARİHİ AYRICA DUYURULACAKTIR

senel ihya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Teşekkür ederim.
gül hanım ben 1000 soru çözdüm 1.5 ay çalıştım kitabı 3 defa okudum ama en güzeli sorularla çalıştıktan sonra son bir defa okumak inanın konuları ve kitapşara daha hakim oluyorsunuz. ilk okuduğunuzda pek anlam veremiyorsunuz. bunun içinde kitapta iyi bir düzenleme yapmakta gerekiyor tabii

gul boyraz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba,

Önceki sınavlarda çıkmış soruların hepsine ulaşamadım. Nasıl ulaşabileceğim konusunda yardımcı olur musunuz?

Emre Yılmaz 35

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
ben ne aşırı etiketleme yaptım ne de aşırı soru çözdüm. Kurstan bir arkadaşımın tavsiyesiyle 2 kitapında ilk sayfalarına endeks hazırladım önemli her noktayı referans ve sayfa olarak yazdım sadece konu başlıklarımda etiketleme vardı. 77.5 aldım arkadaşımda 85 üstü bir puan aldı geçtik ayrıca sınavım 2 saat içerisinde bitti endeks sayesinde çok çok öneririm. iyi çalışmalar

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.