Khk İle Sertifikam İptal Edilmiş

Mehmet Tosun

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
Merhaba hocam yeni bir khk yayınlanmış ve 3 ay süre verilmiş.11/11/2020 Tarih ve 7256 sayılı Yasanın 41. Maddesi ile 7075 sayılı kanuna geçici 4. Madde eklenmiş. 11.02.21 tarihine kadar başvurmak gerekiyormuş.

ŞABAN KURT

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Yeni yayınlanan khk ile ilgili aradım ben
Bu konu sizinle ilgili değil dedi . Sizinki sertifika . Diploma değil dedi

yalçın SANCAK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Bu konu hakkında
Hayır malesef takip etmeye mecalim kalmadı açıkçası . Başkanlığa dilekçe yazdıktan sonra gelen belge iptal olmamış , pasife çekilmiş khk lardan dolayı . Yani ikinci bir komisyon kararı ile durum değişebilir ara ara bizi arayın bilgi alın dediler . İtiraz hakkınız var adli yola başvurabilirsiniz dediler . Açıkçası mecalim kalmadı zamana yaymak istedim . Sizin sonucu bekleyelim ve

Hayır malesef takip etmeye mecalim kalmadı açıkçası . Başkanlığa dilekçe yazdıktan sonra gelen belge iptal olmamış , pasife çekilmiş khk lardan dolayı . Yani ikinci bir komisyon kararı ile durum değişebilir ara ara bizi arayın bilgi alın dediler . İtiraz hakkınız var adli yola başvurabilirsiniz dediler . Açıkçası mecalim kalmadı zamana yaymak istedim . Sizin sonucu bekleyelim ve umarım olumlu sonuçlanır . Nihayete göre bende başvurmuş olurum .
olumlu bir gelişme var mı . Benim belgme iptal edildi

BEYZADE

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Bakanlık telefonlara cevap vermiyor, AYM karı 9 aydır ortada fakat henüz bir karar alamamışlar.

Hamdin35

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Bakanlık telefonlara cevap vermiyor, AYM karı 9 aydır ortada fakat henüz bir karar alamamışlar.
Cimere yazın durumunuzu anlatın
Ben yazdım Aym kararının uygulanması için bakanlığımızda çalışmalar devam etmektedir isg katip üzerinden duyuruları takip edin denildi.
Aym belgelerin iptaline sebep olan 9. Maddeyi 02.03.2023 tarihinde resmi gazetede yayımladı ancak yürürlüğe girme tarihini 9 ay sonraya ertelemişti bu 9 aylık süre 02.12.2023 tarihinde doldu yani geçen hafta doldu velhasıl bir an önce bu belgelerin aktif hale gelmesi gerekiyor bakanlık şuan suç işliyor bunu bu şekilde cimer üzerinden sıklıkla yazın ve sürekli bakanlığı arayın düzeltmekten başka şansları yok

ŞABAN KURT

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Cimere yazın durumunuzu anlatın
Ben yazdım Aym kararının uygulanması için bakanlığımızda çalışmalar devam etmektedir isg katip üzerinden duyuruları takip edin denildi.
Aym belgelerin iptaline sebep olan 9. Maddeyi 02.03.2023 tarihinde resmi gazetede yayımladı ancak yürürlüğe girme tarihini 9 ay sonraya ertelemişti bu 9 aylık süre 02.12.2023 tarihinde doldu yani geçen hafta doldu velhasıl bir an önce bu belgelerin aktif hale gelmesi gerekiyor bakanlık şuan suç işliyor bunu bu şekilde cimer üzerinden sıklıkla yazın ve sürekli bakanlığı arayın düzeltmekten başka şansları yok
Bende aradım bakanin onayı bekleniyor,
çalışmaları yaptık. Fakat siyasi bir dava . olumsuz karar olacağını, düşünmüyorum . Heyet karar alacak ona göre hareket edilecek. Olumsuz bir sonuç olmaz. İlanları takip edin dedi görevli. Bekliyoruz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.