Kamuda İsg Uygulamaları

aslı teke

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhabalar,
belediyemize isg hizmeti alınması planlanmakta toplam 48 kadrolu işçi, 25 memur,8 tam zamanlı sözleşmeli personelimiz var.
ben temizlik işleri, fen işleri, park ve bahçeler, zabıta müdürlüğü, vs birimlerimizin tehlike sınıflaının belirlenmesi nace kodu belirlemesini yapamadım.
yardımcı olabilir misiniz?

Eenceladus

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
merhabalar,
belediyemize isg hizmeti alınması planlanmakta toplam 48 kadrolu işçi, 25 memur,8 tam zamanlı sözleşmeli personelimiz var.
ben temizlik işleri, fen işleri, park ve bahçeler, zabıta müdürlüğü, vs birimlerimizin tehlike sınıflaının belirlenmesi nace kodu belirlemesini yapamadım.
yardımcı olabilir misiniz?
Burada farklı iş türleri bir arada duruyor. Temizlk, zabıta vb. bu bölümlerin yaptıkları asıl işi belirlemeniz gerekir, birden fazla tip tehlike sınıfı çıkabilir. Ayırırsınız. .... Bölümü : Az tehlikeli , ... çok gibi.

Ekli dosyalar

• 9.5.16909-Ek.xls
    849 KB · Görüntüleme: 72

kurtuluş ertürk 81

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhaba herkese
Kamu kurumunda İSG uzmanı olarak görevlendirilen kurum personelinin ekstradan sözleşme yapması gerekli midir? Gerekiyorsa sözleşme örneği elinde olan var mı ? Ücretlendirme yönetmelikte yazılan şekilde mi olmalı?
Teşekkürler

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.