Tartışma : Isg Yazılımı

GOKBİLGE ATA

TÜİSAG Üyesi
Bütün iş kolları ve tehlike sınıflarına göre seçim yapılabilmeli.İSG hizmetini neredeyse firmaya özel nokta atışıyla sunabilmeli.

GOKBİLGE ATA

TÜİSAG Üyesi
Ayşe, hanım bu arada sohbete giremiyorum ne yapmalıyım.Buraya mesaj yazsaam öçarpı 25 yapsam :)
Bi deşŞimdi yazdığım mesajlar sayılıyor mu? :)

GOKBİLGE ATA

TÜİSAG Üyesi
Bi de; Bireysel, OSGB,İSGB, ve iş veren için ayrı bölümler olmalı.Çünkü her birinin İSG sorumluluğu farklı farklı.

GOKBİLGE ATA

TÜİSAG Üyesi
Bi de zırt pırt yönetmelik değişimine uyumlu olmalı rijit değil kolayca intibak edebilecek esnek bir bir yazılım olmalı.

GOKBİLGE ATA

TÜİSAG Üyesi
Bi de ekipte benim gibi farklı algoritmalar üretecek ve sohbete girme yetkisi olan üyeler olmalı.
Şu sohbeti açın artık yav.:)

Betül KOÇAK

TÜİSAG Üyesi
Sektörlere göre, mevzuata göre, çözüm sunmalı. Risk değerlendirmesi, yazmakla değil de; seçimle oluşturulmalı.

yasarcan

TÜİSAG Üyesi
arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama yazılım konusunda excel + vba kullanarak neredeyse bitirdiğim bir yazılımım var.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.