Isg Uzmanlik Ücretleri

B

beyoglu33

Guest
Beyoğlu33 malesef dünya senin hayata bakış açın kadar saf değil. Bu ülkede okudum devlet beni atamak zorunda okudum özelde güzel paralar kazanırım gibi bir ortam yok rekabet yoğun güçlü olan kazanıyor bunu anlayıp önce sonrada hayatımızı buna göre şekillendirmeliyiz. yoksa seleksiyona uğramak kaçınılmaz. son cümlen içinse ben insana olana saygı duyuyorum sırf parası için bir insana saygı duyulmaz esasında öyle bir durum varsa zaten çıkar içindir o, düştüğünde o adam ondan uzaklaşılır eğer saygı duyulacak biri değilse.
benim hayata bakış açımı saf zannettiysen sen yanılırsın...
rekabetinde kralını gördüm ...
bak arkadaş güçlü olan ortamı ve siyaseti kullanarak o gün güçlü oluyor ..
parası olana degil insan olana saygı duyarımın lafını da anlamadın heralde...

Onur ATALAY

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
benim hayata bakış açımı saf zannettiysen sen yanılırsın...
rekabetinde kralını gördüm ...
bak arkadaş güçlü olan ortamı ve siyaseti kullanarak o gün güçlü oluyor ..
parası olana degil insan olana saygı duyarımın lafını da anlamadın heralde...
:)

ordu52

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ordu52 beyefendi... valla öyle bir osgb varsa o istanbul'da olamaz tam zamandı bir osgb de çalışıyorum 1400 2 ay ile başladım... 1650 alıyorum... ve 1 yıl bu çileyi çektikten sonra para durumumu ben beliryeceğime inanıyorum ve bu rakamın 2000'in altında olmayacağını biliyorum. Şu anda büyük bir şantiyede ( Maltepe Carrefour SA ) mekanik taşeronunun başında C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım...

hem Doğuş hemde chemistanbul arkadaşım.

Öncelikle teklifi yapan bir osgb değildi bunu belirteyim. inanmayacaksınız ama firmanın adını hatırlamıyorum desem yalan değil çünkü teklifi aldığımda sınavı geçmemiş olduğum için çok önemseyememiştim sadece istanbulda bir tershane olduğunu söyleyebilirim. İşgüvenliği uzmanlarının değerini ayaklar altına almaya çalışanlar var kendinizi yem ettirmeyin derim, bence çok daha değerli, çünkü korumaya çalıştığımız şey sadece parayla satın alınabilecek birşey değil "İNSAN SAĞLIĞI" . Bu benim fikrim yanlışsam söyleyin.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.