İsg Tez Konusu Hk. Yardım Eder Misiniz

Calvin Önder

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Herkese merhabalar,

İş Sağlığı ve Güvenliği üzerinde yüksek lisans yapmaktayım. Tez konusu belirlememde yardımcı olabilir misiniz?

Çevre ve İSG, Gıda ve İSG, Makine-Sanayi ve İSG'ye yönelik bir konu olabilir. Konu bulma konusunda baya tıkandım, bir yerden başlamak lazım. Bir fikri olan ya da keşke şuna zamanında çalışılsaydı dediği bir konu olan varsa yazarsa çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.:):)

ozilem

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Diğer
Herkese merhabalar,

İş Sağlığı ve Güvenliği üzerinde yüksek lisans yapmaktayım. Tez konusu belirlememde yardımcı olabilir misiniz?

Çevre ve İSG, Gıda ve İSG, Makine-Sanayi ve İSG'ye yönelik bir konu olabilir. Konu bulma konusunda baya tıkandım, bir yerden başlamak lazım. Bir fikri olan ya da keşke şuna zamanında çalışılsaydı dediği bir konu olan varsa yazarsa çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.:):)
bende aynı şekilde tez konusu arıyorum ama örnekler çok az inşaat mühendisiyim ama daha önce yapılan tezler gibi yapmak istemiyorum farklı bişey olsun arayışındayım

HALİL İBRAHİM BÖCEK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar kanatlı hayvan yetiştirme çiftlikleri hakkında bir tez çalışması yapabilirsiniz bene ben bugüne kadar isg ile ilgili Türkçe olarak yazılmı hemen hemen bütün tezleri okudum bu konu ile ilgili yazılmış bir tez bulamadım.
Herkese merhabalar,

First Safety

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Merhabalar, öncelikle başarılar diliyorum.
Tez konusuna gelince, İSG kültürünün yaygınlaştırmasında "Oyunlaştırma" kullanılması olabilir.

Calvin Önder

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar kanatlı hayvan yetiştirme çiftlikleri hakkında bir tez çalışması yapabilirsiniz bene ben bugüne kadar isg ile ilgili Türkçe olarak yazılmı hemen hemen bütün tezleri okudum bu konu ile ilgili yazılmış bir tez bul
Merhabalar, öncelikle başarılar diliyorum.
Tez konusuna gelince, İSG kültürünün yaygınlaştırmasında "Oyunlaştırma" kullanılması olabilir.
Cevabınız için teşekkür ederim.

Melih Bülke

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar yaşadığınız şehirde gelişmiş ola sektör hangisiyse onun hakkında tez yazın, sebebi araştırma yaparken daha rahat bilgilere ulaşırsınız .

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.