Soru Bankası - İsg Sınavları 1. Deneme Testi | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Soru Bankası İsg Sınavları 1. Deneme Testi

Konu, 'Soru Bankaları, Konu Özetleri, Hap Bilgiler' kısmında Başar KOYUNCU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Başar KOYUNCU

Başar KOYUNCU TÜİSAG Üyesi

İSG SINAVLARI 1. DENEME TESTİ

Ekli Dosyalar:

2. ata kılıç

ata kılıç TÜİSAG Üyesi

Başar bey verdığınız deneme testi hem soru anlatımı eksik hemde bazı cevaplar yanlış lütfen manipüle etmeyiniz çalışanları

3. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Ata Bey merhaba. Bahsettiğiniz yanlış cevapları bildirirseniz Başar Bey düzeltmesini yapar (bahsettiğiniz gibi yanlış cevap var ise).
    Ayrıca Başar Beyin manipüle ettiğini hiç sanmıyorum. Hepimiz insanız, hiçbirimiz kusursuz değiliz. Okullarda okutulan kitaplarda bile hatalar çıkabiliyor. Gözden kaçmış olabilir, insanlık hali ;)

Kaan SAKA, Yeliz Çelik, Genco ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  4. Başar KOYUNCU

Başar KOYUNCU TÜİSAG Üyesi

Gamze hn arkadaşın yanlış dediği bazı cevapların kodlamasını cevap anahtarına geçirirken yapılan çalışanlara biran önce yetiştirmek amacıyla yapılan hatalar kasten yanlış anlaşılmayan devrik cümleli soru sormuş değilim manuple diyor stres yapmış arkadaş galiba neyse 1-2 tane böyle var kaç yüz sayfa not kaçtane test yayınladım ilk kez olumsuz eleştiri aldım ayrıca beni savunduğunuz için teşekkür ederim paylaşımlarıma eksiksiz olarak devam edeceğim ..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica