Hap Bilgi İsg Sınavını Kazandıracak Notlar

Konu, 'Güncel Duyurular, Tartışmalar, Forum Hakkında' kısmında Şevket Terzi tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Bu Konu Faydalı mı ? Değil mi ?

1. Evet

2. Hayır

Birden fazla oy kullanılabilir.
Oylama sonuçlarını sadece oy kullananlar görebilir.
  1. Şevket Terzi

Şevket Terzi TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba, 2014 yılından bu yana aranızdayım bazen sürekli aktifim bazen ise ilgilenemiyorum yani anlayacağınız beni bir çoğunuz biliyor. Uzun süredir derlediğim, aranızdan çoğu arkadaşa sözünü verdiğim ve düzgün bir programla çalışılırsa sınavı kesin olarak kazandıracak notları derlemiş bulunuyorum. Şimdi bu notları update ettiğim bir YouTube videom var onu paylaşacağım videonun açıklama kısmında ise sizlere sınavı kazandıracak notların indirme linkleri mevcuttur. Beklediğinize değdiğini umuyorum, sınav hakkında diğer merak ettikleriniz için bana özel mesajla ulaşabilirsiniz.

İşte sınav kazandıracak notların indirme linkleri;
    1) https://yadi.sk/d/mrRQ0VfiyMzPV
    2) https://yadi.sk/d/fev807N4yMzPj
    3) https://yadi.sk/d/B-NM59xbyMzPq

Last edited by a moderator: 13 Kasım 2016
    BAŞAK ÜNVER, Mekay, Osman Camkerten ve 5 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Şevket Terzi

Daha fazla sınava girecek arkadaşlara ulaşması için gönderiyi paylaşırsanız sevinirim, indirmeyle alakalı sorun yaşayanlar buradan sorunları belirtebilirler. Konunun güncel kalması ve herkesin görebilmesi için mutlaka güncel tutmaya çalışalım başlığı, ne kadar fazla arkadaşımıza ulaşabilirse o kadar fazla meslektaşımız olacaktır :) sınav notları haricinde, sınavı kazandırma taktiklerini, soru çözme taktiklerini, nerelerden sıklıkla sorular gelebileceğini, nelere dikkat edilmesini, nasıl bir program yapılması gerektiğini benimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz, umarım bu bağlantıyı gören herkese yararlı olacaktır.
    Daha fazla sınava girecek arkadaşlara ulaşması için gönderiyi paylaşırsanız sevinirim, indirmeyle alakalı sorun yaşayanlar buradan sorunları belirtebilirler. Konunun güncel kalması ve herkesin görebilmesi için mutlaka güncel tutmaya çalışalım başlığı, ne kadar fazla arkadaşımıza ulaşabilirse o kadar fazla meslektaşımız olacaktır :) sınav notları haricinde, sınavı kazandırma taktiklerini, soru çözme taktiklerini, nerelerden sıklıkla sorular gelebileceğini, nelere dikkat edilmesini, nasıl bir program yapılması gerektiğini benimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz, umarım bu bağlantıyı gören herkese yararlı olacaktır.

Mekay bu yazıya teşekkür etti.
  3. Şevket Terzi

arkadaşlar linkin birini düzenledim +5000 soru-cevap ekledim toplamda takriben 45000 soru mevcut.

4. tuba altan

tuba altan TÜİSAG Üyesi

Acaba bu hazırladığınız döküman ve sorular güncel mi? Kafa karışıklığın neden olmadan çalışabilir miyiz.
    Emek verdiğiniz için teşekkürler

Last edited by a moderator: 15 Kasım 2016
  5. Mekay

Mekay TÜİSAG Üyesi

emeginize saglık kardesim.yanlız bilgiler en son güncel mi

6. Şevket Terzi

Merhabalar şehir dışında bir porjede olduğum için pek ilgilenemiyorum kusura bakmayın arkadaşlar, bilgilerin güncelliği tartışılır ancak sizler veya sınava girecek olan arkadaşlarım güncel mevzuata yönelik eğitimler aldınız sorularda doğru cevap sizin kursta aldığınız güncel bilgiye dayanmaktadır. Konu özetleri, sorular, makaleler, boşluk doldurmalar, doğru-yanlış testler ve benzeri bir çok yarar sağlayacak bilgiler bulunmaktadır. Yeni güncel ve en son mevzuatlara dayanan bir bilgi birikimi daha hazırlamaktayım onu da diğer sınava yetiştireceğim inşallah.

7. Günkut

Günkut TÜİSAG Üyesi

Teşekkürler Şevket bey emeğin için. Değiştirilme tarihi en yeni olan 2013 yılı olarak görünüyor. 2010, 2011, 2012 yılları var genellikle.

Muhammed Uluhan bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica