İsg Sınavına Hazırlık: Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği Soruları Ve Çözümleri // İçm Online Semineri // 30.10.2021 -- 21:00 - 22:30

rehasen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Katılım
1 Eki 2021
Mesajlar
8
Tepki puanı
5
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
ISGFRM Üyelerine özel Ücretsiz Online Seminer Davetidir.

İÇM Online Seminerimize Kayıt için Aşağıdaki Formu doldurmanız yeterlidir, Kesin Katılacak arkadaşların formu doldurmaları rica olunur.

Kayıt Formu https://lnkd.in/dSEk85Bb

Etkinlik Sayfası https://lnkd.in/dqZjGcSz

Bu İÇM Online Seminer kimlere faydalı olacaktır ?
12 Aralık 2021 deki İSG sınavına girecekler için ve Gelecek Dönemlerdeki İSG Sınavına hazırlanan İş Güvenliği Uzmanı Adayları, İşyeri Hekimi Adayları ve Diğer Sağlık Personel Adayları,
ve Yeni Mezun olmuş veya mezun Elektrik-Elektronik-Haberleşme Mühendisleri Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliğini pekiştirmek isteyenlere faydalı olacaktır.

Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliğine göre hazırlanmış Örnek Sorular ve Çözümleri bu İÇM Online Seminerimizde işleyeceğiz.

Saygılarımızla,
REHA ŞEN
LinkedIn İÇM Grup Yöneticisi
YG Elektrik-Elektronik Mühendisi
İş Güvenliği Uzmanı
////////////////////////////////////////////
İstanbul Çağdaş Mühendisler
 
Üst
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.