İsg Sektör Çalışanlarının Sorunları

aykut ulugbey

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
herkese merhaba. isg sektöründe çalışan isg uzmanları, elektrik tesisat kontrölörleri, makina kontrölörleri, iş hijyeni ölçüm kontrölörleri, isg ekipmanları üretici ve satıcıları, eğitimcilerini, isg hekimlerini, isg hemşire ve teknikerlerinin sorunlarını ve varsa çözüm önerilerinin bu başlık altında toplanmasını tavsiye ediyorum. lütfen üyeler sorunlarını bu başlık altında yazsınlar. üye olmayanlarda üye olup yazsınlar. ben hepsini toparlayıp bir rapor hazırlamak istiyorum. maaşlar ve ücretler konusunu biliyorum. ancak esas benim dikkat çekmek istediğim, sorumluluklar ve tarafsızlıklar gibi daha spesifik konular. mesela osgb nin hizmet ücretini müşterisinden alarak yaptırım gücünün azalması ciddi bir örnek. tarafsızlığı zedeliyor. aynı şey muayene ve periyodik kontrol kuruluşları için de geçerli. mesela kazan daireleri, elektrik panoları yada firmadaki yetkili kişi veya refakat sorunu gibi konuları lütfen paylaşın. yazacaklarınızı istatistiki verilerle desteklerseniz daha verimli olur. bu konuyu çok önemli görüyorum. eğer bunda etkili bir hareket yapabilirsek hepimizin hayatı daha düzenli ve kazançlı hale geleceğine inanıyorum. kendi başımıza şikayet edersek kimse bizim için yardım etmeyecek. gün birlik olma günü. yazılanların hepsini okuyup toparlayacağım.

aykut ulugbey

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
bu başlığı isg sektöründe olan tüm arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. olabildiğince farklı görüşler olması çok değerli.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.