İsg Ön Lisans İle Bir Yerlere Gelebilirmiyim ??

Gramer

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
İSG konusunda kafam çok karışık ön lisasn mezunuyum acaba iş bulabilir miyim sertifikamı yükseltebilir miyim ne yapmalıyım DGS ile 4 yıl + yüksek lisans mı yapmalıyım c sertifika aldıktan sonra DGS ile lisans a geçsem hem okuyup hem çalışabilir miyim ?

VolkanYavuz__

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Tekniker olarak iş bulabilmek zor.
Öğrenimini lisansa tamamlamanı tavsiye ederim.
Belgeni aldıktan sonra nerede okuyacağın ve nerede çalışacağın önemli bir faktör.
Açık öğretime kayıt yaptırırsan senede 4 kere sınava gidip gelirsin (yaz okulu ile 5) senede 4 gün işvereninden izin alabilirsin.
Ben açık öğretim sağlık yönetimi bölümü öğrencisiyim aynı zamanda uzman (C) olarak çalışıyorum.(Çalıştığım firma OSGB tarafından hizmet alıyor, ben tam zamanlı olarak görev yapıyorum).

tuna teksen

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
İSG konusunda kafam çok karışık ön lisasn mezunuyum acaba iş bulabilir miyim sertifikamı yükseltebilir miyim ne yapmalıyım DGS ile 4 yıl + yüksek lisans mı yapmalıyım c sertifika aldıktan sonra DGS ile lisans a geçsem hem okuyup hem çalışabilir miyim ?
yalnız bu söylediğimi yapabilmek için öncedenherhangi bir lisans mezuniyetin olmalı, ben de isg teknikerliği okudum 2. sınıftayken aynı zamanda yüksek lisans yaptım ve doğrudan B sınavına girmeye hak kazandım ilk girişimde de sınavı kazandım iş bulmam daha kolaylaştı.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.