Soru : İsg Katip, Tam Süreliden Kısmi Süreliye Geçiş Hakkında

Tugan Altunkaya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar.

Çalıştığım OSGB firmasında, İsg-Katip atamam Tam zamanlı olarak görülmekte, fakat ben kısmı süreki olarak çalışmak istiyorum, Sorum şu: İsg katip üzerinden yapılan OSGB atamam Kısmi süreli olarak yeniden girilir ise OSGB nin bana atadığı uzmanı olarak çalıştığım firmalar sistemden düşermi, yani yeniden firmaların ataması ve onaylanmasımı gereklidir?
Bilgisi olanlar varsa paylaşırsa sevnirim.

Fatma ÇİLOĞLU

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar.

Çalıştığım OSGB firmasında, İsg-Katip atamam Tam zamanlı olarak görülmekte, fakat ben kısmı süreki olarak çalışmak istiyorum, Sorum şu: İsg katip üzerinden yapılan OSGB atamam Kısmi süreli olarak yeniden girilir ise OSGB nin bana atadığı uzmanı olarak çalıştığım firmalar sistemden düşermi, yani yeniden firmaların ataması ve onaylanmasımı gereklidir?

YENİ İÇE GÖREVLENDİRME YAPACAĞINIZ İÇİN SİLİNİP YENİDEN ATAMASI YAPILMASI GEREKİR BENCE.

osgbuzman

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar.

Tam süreli içe görevlendirmenizin silinmesi için öncelikle firmalarla olan sözleşmelerinizin tek tek silinmesi gerekiyor. Sonra tekrar kısmi süreli içe görevlendirme yapılıp tetk tek firmalara yeniden sözleşme yapılmalı.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.