İsg Katip Stajyerler Bölümü Hakkında

JustGeologist

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhaba, sormak istediğim bir konu var.

İSG Katipteki stajyerler kısmına giriş yaptığımda Çalıştığım fabrikayla ilgisi olmayan 4 kişi ve fabrikamız kalite müdürünün isimleri görünüyor stajyer olarak. Kalite müdürümüz C sınavına girmiş daha önce ancak barajı geçemediği için belge alamamış ancak listede adı mevcut. Diğer isimleri tanımıyorum. Neden sistemimde böyle bir durum var anlam veremedim açıkçası.

Bunun hakkında bilgisi olan var mı ya da aynı durumla karşılaşan?

Screenshot_20200117-104347__01.jpg Screenshot_20200117-104357__01.jpg

ahmetkartal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhaba, sormak istediğim bir konu var.

İSG Katipteki stajyerler kısmına giriş yaptığımda Çalıştığım fabrikayla ilgisi olmayan 4 kişi ve fabrikamız kalite müdürünün isimleri görünüyor stajyer olarak. Kalite müdürümüz C sınavına girmiş daha önce ancak barajı geçemediği için belge alamamış ancak listede adı mevcut. Diğer isimleri tanımıyorum. Neden sistemimde böyle bir durum var anlam veremedim açıkçası.

Bunun hakkında bilgisi olan var mı ya da aynı durumla karşılaşan?

Ekli dosyayı görüntüle 43789 Ekli dosyayı görüntüle 43790
Şimdi kalite müdürü muhtemelen kursa sizin fabrikayı göstermiştir eğitim sonrası yapılması gereken 5 günlük stajı. sistemde gözüken eğitimi tamamlamış olup sizde staj yapan kişilerdir. Muhtemelen sizin sgk sicil nosu üzerinden daha önce kurslar stajer atamıştır ve bunlar eskidir. takılmayın çokda önemli bir durum değil. Artık stajlara onay vermek gerekiyor eskiden isg katip üzerinden staj onayı yoktu o dönemde kalmadır stajerler.

isgprof

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Bende de 5-6 kişi var dediğiniz gibi ve tanımadığım. Ama çalıştığınız firma ile eskiden bir şekilde bağlantısı olan kişiler bunlar. Ben önemsememiştim :)

JustGeologist

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Anladım. Çok teşekkürler.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.