Soru : Isg Katip Sertifika Iptali Hakkında

Aslı Can

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
amin aminnnn tekrardan cok tesskkrler :)gercı bnm de kurs yerım ısım deıstrdı ıyı kı kapanmamıs :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

scaloglu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhabalar B sınıfı uzmanın, Staj hatasından dolayı sertifikam iptal edildi , 2 hafta önce staj belgelerimi ÇSGB gönderdim ancak hala bir gelişme yok.. 170 i arıyorum dilekçe oluşturuyorlar oradada bir gelişme yok Yetkilendirme dairesini arıyorum telefona bakan yok.. Ne yapmalıyımm önerisi olan varmı ??

K.Onur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Öncelikle staj evraklarınız aslı gibidir kaşeli olarak eğitim kurumundan alip bunlarla beraber dilekce de gonderdinizmi?kargo ile gonderdiyseniz teslim edilmismi kargonuz adresine?Egitim aldiginiz kurum size doldurup gondermeniz icin bir dilekce ornegi vermeliydi ve gondereceginiz adres CSGB ISGGMudurlugu İnonu Cad No:42 emek ankara olmaliydi?

scaloglu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Öncelikle staj evraklarınız aslı gibidir kaşeli olarak eğitim kurumundan alip bunlarla beraber dilekce de gonderdinizmi?kargo ile gonderdiyseniz teslim edilmismi kargonuz adresine?Egitim aldiginiz kurum size doldurup gondermeniz icin bir dilekce ornegi vermeliydi ve gondereceginiz adres CSGB ISGGMudurlugu İnonu Cad No:42 emek ankara olmaliydi?
Bahsettiniz işlemleri yaptım kargo ile gönderdim iletildi 10 günden fazla oldu. 170 i arıyorum dilekçe yazıyor cvp yok.. İsggm arıyorum kimse bakmıyor anlamadım gitti

K.Onur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Yapmanız gereken 170 i arayıp kayıt numarası almanız 3 iş günü içerisinde cevap veriyorlar.Bilginize...

Aslı Can

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
sıstem hala uyarı verıyor :(

Emine Pelin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
böyle saçmalık olur mu allah aşkına perişan ettiler ya..

Emine Pelin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar alo 170i aradım.sertifikamın pasif hale getirildiğini söyledim.yeni sözleşme yapabileceğimizi söylediler

Aslı Can

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Ya tamam da belgeler teslim
Edildi neden hala uyari duruyor

K.Onur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Sıkıntı yok aksamları toplu guncelleme yapılıyor bir kac gune duzelir;)

K.Onur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Gerçekten sizi anliyorum cunku ayni durumdaydim bende bir sure bekliyorsunuz fakat duzeltiyorlar telaş yapmayın.

Aslı Can

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
:(

ersin4141

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar ben bugün staj evraklarını tekrar gönderdim yanlız kargo şirketi aşağıdaki adrese gönderdi.

BAHÇELİEVLER MH. İNÖNÜ BULVARI NO:42 ÇANKAYA /ANKARA

kargoyu şirketinin gönderdiği adres doğrumudur bilginiz var mı ? kafam karıştı normalde emek/ankara olması gerekmiyordu.

K.Onur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
CSGB ISGG Mudurlugu İnonu Cad No:42 Emek/Ankara internetten de adresi kontrol edebilirsiniz.Bilginize

ersin4141

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar,
az önce bakanlığı arayarak konuştum sertifika durumum aktif hale geldi ama hala ana sayfadaki uyarı yazısı (sarı olan) duruyor. bu uyarı yazısı sizde de hala duruyor mu?

K.Onur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Bir kaç gün içerisinde güncelleme yapılacak, o uyarı ''size özel bir mesaj bulunmamaktadır'' diye değişecektir.Sıkıntı yok.Bilginize.

ersin4141

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar,
az önce bakanlığı arayarak konuştum sertifika durumum aktif hale geldi ama hala ana sayfadaki uyarı yazısı (sarı olan) duruyor. bu uyarı yazısı sizde de hala duruyor mu?

Arkadaşlar,
şimdi eski uyarı gitti yeni bir uyarı geldi. uyarıda şöyle yazıyor. Evrakınızın aslı gibidir onayı bulunmamaktadır.

ne yapmam gerekiyor? Adsız.png

K.Onur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Ersin Bey sizin durumunuz ciddi anladigim kadariyla kurs yerinden istenen evraklari asli gibidir onaylatmadan gonderdiniz yani sizde mevcut bulunan evragi kursa onaylatmaniz gerekiyordu.Hemen zaman kaybetmeden kurs yerine gidin ve asli gibidir onayi vurulmus evraki alin ve isggmudurlugune gonderin yoksa belgeniz iptal asamasina gelir.Ayrica kurs yerinden kaynakli bir problem var ve size yardimci olmuyorlar ise mahkemeye verin.

Emine Pelin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar benim de eski uyarı silinmiş. şuan "staj yaptığınız yerde iş güv.uzmanı ve işyeri hekimi bulunmamaktadır" yazıyo? ben stajımı kurs aldığım eğitim kurumunda yaptım. anlamıyorum ya :( :(

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.