İsg Katibe Giriş Yapamıyorum | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

İsg Katibe Giriş Yapamıyorum

Konu, 'DSP Sınav Sonrası Tartışmalar' kısmında Samet TAŞDEMİR tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Samet TAŞDEMİR

Samet TAŞDEMİR TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar;
    --Ben DSP sınavından başarılı olduktan sonra sertifika ücretini cok geç yatırabildim ziraat bankasına cok gec düştü ( 05.07.2018 )
    --Şuan isg katibe kayıtlı kullanıcı girişine giriş yapamıyorum.Sadece başvuru-sorgulama kısmına giriş yapılıyor oradada 2014 yılında diploma ile OSGB de calıstığım bi sertifika görünüyor(iptal edildi yazıyor ) yenisi görünmüyor.
    --İş yeri sistemde sertifikam gözükmediği için atama yapamıyor.
    --Bu sıkıntıyı yaşayan oldumu ne gibi yol izlemem gerekiyor.

Teşekkürler

2. fayakan

fayakan TÜİSAG Üyesi

Merhaba. Bende benzer sıkıntıyı İSG uzmanlığı için yaşamaktayım. Sistem diplomaları kabul etti ancak dilekçeyi kabul etmedi. silmeye çalışıyorum silinmiyor. Yeni kayıt diyorum. Olumsuz cevap veriyor. Telefonu aradım cevap yok. Konu hakkında bilgisi olup yardımcı olabilecek arkadaş varsa yardım bekliyorum. Bir de buraya ulaşılabilecek başka bir numara var mı acaba.

Last edited by a moderator: 11 Temmuz 2018
  3. Erkan FINDIKLI

Erkan FINDIKLI TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Bakanlığa telefon ile ulaşmanız çok zor arkadaşlar. Mail yolunu deneyin. Genelde 1-2 gün içinde dönüş yapıyorlar.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica