ISG Eğitim Sertifikası Nerden Alınmalıdır ***Özel mi Çasgem mi ***

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında fate özkan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş 1. Özellerin durumu biraz karışık ... açılan davalar, iptal kararı durumu ,yurutme durdurulması vs..vs.. gibi durumlar belliki özelden alınan sertifikaların gözden geçirilmesini etkileyecek yönde aldıgım bilgiler dogrulutusunda konusuyorum..
  Ankara isg cileri bilir.. Çasgemin yeri pursaklarda çok ters taraftadır..gidip gelmek zulum gibi bişey..eğitiminedee pek iyi diyen çıkmadı..
  (özelden alsak mayıstaki sıanvı gecersek iptal kararı da cıksaa kazanılmıs haktır yola devam mı yoksaa silbaştan mı )
  iki ara bi dere .. özel mi casgem mi ! warsa bilgisi olan aydınlatsın arkadaslar ...


   
 2. isg27

  isg27 TÜİSAG Üyesi

  zaten bakanlığın yetki verdiği kurumlar belli ve bir sorun çıkacağını düşünmüyorum, bence bulunduğunuz ildeki eğitim kurumuna gidebilirsiniz...

   
 3. Ulaş Devrim YURDABAL

  Ulaş Devrim YURDABAL TÜİSAG Üyesi

  2003'ten beri İSG Mevzuat çalışması ve İSG alanına yansımalarını düşündüğümüzde özellikle sertifikasyon ve akredite üzerinden geçmiş süreçte DANIŞTAY 10. Daire kararlarından kaynaklı yaşadığımız sıkıntılarıda değerlendirdiğimizde en sağlıklı olanının Üniversite Eğitimi olduğunu düşünüyorum.Üniversitenin verdiği eğitim üzerinden sınava girip sertifikanı elde edersen hem huzurlu olursun hem de yargı kararları açısından dokunulmaz olursun.Şu an itibariyle bunları söylüyorum.İSG Kanunu yürürlüğe girdikten ve nihayetinde buna dayanarak yönetmelikler yayımlandıktan sonra sistem ayaklarını yere basacak herşey daha bir netleşecektir.

  İyi çalışmalar...

     

   
 4. SevincT

  SevincT TÜİSAG Üyesi

  İstanbul Kadıköy İlçe bölgesinde yer alan özel ve üniversite kurslarından en sağlıklı eğitim alabileceğim kurumlara dair karmaşa içindeyim. Marmara Üniversitesi bünyesindeki eğitimin iyi olup-olmadığı hakkında bilgi edinme şansım var mıdır?

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica