ISG Eğitim Sertifikası Nerden Alınmalıdır ***Özel mi Çasgem mi ***

• Konbuyu başlatan fate özkan
  • Başlangıç tarihi
F

fate özkan

Guest
Özellerin durumu biraz karışık ... açılan davalar, iptal kararı durumu ,yurutme durdurulması vs..vs.. gibi durumlar belliki özelden alınan sertifikaların gözden geçirilmesini etkileyecek yönde aldıgım bilgiler dogrulutusunda konusuyorum..
Ankara isg cileri bilir.. Çasgemin yeri pursaklarda çok ters taraftadır..gidip gelmek zulum gibi bişey..eğitiminedee pek iyi diyen çıkmadı..
(özelden alsak mayıstaki sıanvı gecersek iptal kararı da cıksaa kazanılmıs haktır yola devam mı yoksaa silbaştan mı )
iki ara bi dere .. özel mi casgem mi ! warsa bilgisi olan aydınlatsın arkadaslar ...

isg27

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
zaten bakanlığın yetki verdiği kurumlar belli ve bir sorun çıkacağını düşünmüyorum, bence bulunduğunuz ildeki eğitim kurumuna gidebilirsiniz...

Ulaş Devrim YURDABAL

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
2003'ten beri İSG Mevzuat çalışması ve İSG alanına yansımalarını düşündüğümüzde özellikle sertifikasyon ve akredite üzerinden geçmiş süreçte DANIŞTAY 10. Daire kararlarından kaynaklı yaşadığımız sıkıntılarıda değerlendirdiğimizde en sağlıklı olanının Üniversite Eğitimi olduğunu düşünüyorum.Üniversitenin verdiği eğitim üzerinden sınava girip sertifikanı elde edersen hem huzurlu olursun hem de yargı kararları açısından dokunulmaz olursun.Şu an itibariyle bunları söylüyorum.İSG Kanunu yürürlüğe girdikten ve nihayetinde buna dayanarak yönetmelikler yayımlandıktan sonra sistem ayaklarını yere basacak herşey daha bir netleşecektir.

İyi çalışmalar...

SevincT

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
İstanbul Kadıköy İlçe bölgesinde yer alan özel ve üniversite kurslarından en sağlıklı eğitim alabileceğim kurumlara dair karmaşa içindeyim. Marmara Üniversitesi bünyesindeki eğitimin iyi olup-olmadığı hakkında bilgi edinme şansım var mıdır?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.