Soru : İsg E-katip Meslek Güncelleme

Mehmet Ali Korkmazz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba, e-katip üzerinden meslek kısmında bir yanlışlık olduğu için tekrar düzeltmek istiyorum fakat düzeltemiyorum. Bunu tekrar güncellemem için İSG Genel Müdürlüğüne başvurunuz diyor biraz araştırdım ama başvuru tarafıını anlayamadım. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

çiğdem yılmaz67

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
İSGGM'ye telefonla ulaşarak meslek güncellemenizi düzelttirebilirsiniz,
Kazasız günler dileğiyle,

K.Onur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Merhaba, e-katip üzerinden meslek kısmında bir yanlışlık olduğu için tekrar düzeltmek istiyorum fakat düzeltemiyorum. Bunu tekrar güncellemem için İSG Genel Müdürlüğüne başvurunuz diyor biraz araştırdım ama başvuru tarafıını anlayamadım. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Merhaba Mehmet Bey,
Bende ilk erişime açıldığı dönemde sizin yaşadığınız problemi yaşamıştım. ALO 170 size bu konuda yardımcı olacaktır. Mezuniyet durumu bilgilerinizi okulunuzdan teyit ettirip güncelletin. Sonrasında zaten sizi yönlendirecekler.İyi çalışmalar.

gamze topal

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
e-imzalı sertifika için isg katip üzerinden bilgilerimi güncellemek istiyorum ancak mezuniyet bilgilerimi eklemek istediğimde uşak üniversitesinde sadece mühendislik fakültesi çıkıyor yani kendi bölümümü ekleyemiyorum bu durumu nasıl düzeltebilirim

K.Onur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Merhaba Gamze Hanım,
Mezuniyet durumu bilgilerinizi okulunuz öğrenci işlerini arayıp teyit ettirip güncellettirin. Okulunuza gitmenize gerek yok.Güncelleme okul tarafından yapıldıktan bir süre sonra isg-katip ilgili bölümler de güncellemeyi alıyor. Sizde istemiş olduğunuz giriş işlemini yapabilirsiniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.