Soru : İsg C Sınıfı Uzmanlık Sınavı İçin Önerebileceğiniz Bir Kaynak Varmı?

Ayyıldız34

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Selamlar arkadaşlar şu anda İSG teknikeriyim 9 Mayıs'ta 2021 de yapılacak olan İSG C sınıfı uzmanlık sınavına gireceğim bunun için bir eğitim kurumuna da kaydoldum ama sınava hazırlık için hazırladıkları dökümanlar çok yetersiz ve özen göstermeksizin hazırlanmış doğal olarak üniversite bilgilerimi de tazelemem gerekiyor ancak bellirttiğim gibi kaydolduğum eğitim kurumunun ders içerikleri çok yetersiz C sınıfı uzman arkadaşlarıma sesleniyorum siz sınava hazırlanırken hangi kaynaklardan yararlandınız benimle de paylaşırsanız çok mutlu olurum hem benden sonra hazırlanacak arkadaşlara yol göstermiş olursunuz herkeze mesleğinde başarılar dilerim hayırlı günleriniz olsun inşallah.

NESREN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Bende aynı dertten muzdaribim. Yardımcı olan arkadaşlar olursa bende çok sevinirim.

kmtugba87

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba,
C sınıfı uzmanlık ve B sınıfı uzmanlık için hep aynı kaynakla hazırlandım. Şu an A sınıfı uzmanlık için de aynı kaynağı kullanıyorum. 4444 Soruda İŞ Sağlığı ve Güvenliği. Kitabın yeni baskısı çıkacak sanırım. Eğitim kurumu ile iletişime geçip kitabı alabilirsiniz.

Ayyıldız34

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba,
C sınıfı uzmanlık ve B sınıfı uzmanlık için hep aynı kaynakla hazırlandım. Şu an A sınıfı uzmanlık için de aynı kaynağı kullanıyorum. 4444 Soruda İŞ Sağlığı ve Güvenliği. Kitabın yeni baskısı çıkacak sanırım. Eğitim kurumu ile iletişime geçip kitabı alabilirsiniz.
Paylaşımda bulunduğunuz için çok teşekkür ederim. Yani siz sınavları hep soru cevap çalışarak kazandınız doğru muyum?

abcdaq

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
ben C sınıfı sınavını sadece geçmiş sınav sorularına çalışarak kazanmıştım 2014te.Ösym için de yeni bir sınav yavaş yavaş açılıyor isg hakkında dimağları.Soru havuzu vardır komisyonun, dikkat edin geçmiş sorualra evirip çevirip c de sorduğunu b ye a da sorduğunu başka sınıfa yorarlar, konuların geçen senelerde çıkma oranları tablosu gibi birşeyler var internette,onlara bakmanızda yarar vardır. onun dışında illa ki kaynak önerebileceğim gülay şengelin bu hap notları,bir de bu forumda da var hakan erdoğanın hap notları

Sedathan Yamakoğlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba,
Merhaba,

Ben de şimdi B sınavına gireceğim. Dediğinizi ilk defa duydum, bu kitapla ilgili link vs. mevcut mu? Mevcutsa paylaşabilir misiniz lütfen?

Emre KIZIL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhaba,

Ben de şimdi B sınavına gireceğim. Dediğinizi ilk defa duydum, bu kitapla ilgili link vs. mevcut mu? Mevcutsa paylaşabilir misiniz lütfen?
Riskmed akademi yayınlarının zamanında 3717 soruda iş güvenliği kitabının güncellenmiş versiyonu olan 4444 soruda iş güvenliği kitabıdır. Tabi bu 3717 nin de öncesi de vardı. Zamanında 3717 soruda iş güvenliği kitabıyla c sınıfı sınavını geçmiştim. B sınıfı sınavını Hakan Erdoğan'ın kitabıyla geçtim. Riskmed veya Hakan Erdoğan'ın yayınlamış olduğu kitaplardan başkasına bakmayın derim şahsım adına

kmtugba87

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Paylaşımda bulunduğunuz için çok teşekkür ederim. Yani siz sınavları hep soru cevap çalışarak kazandınız doğru muyum?
Merhaba,

Yoğun olarak soru çözüyorum, tabi ki eksik olduğum yerlerde konu anlatımına bakıyorum. ama ne kadar çok soru o kadar pratik ve bilgi kazandırıyor. başarılar dilerim.

kmtugba87

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba,

Riskmed olarak google da aratırsanız zaten eğitim kurumu karşınıza çıkıyor. Yayınlarımız kısmından sipariş verebilirsiniz. son olarak 4444 soruda isg kitabını aldım ve ondan çalışıyorum. sanırım yeni kitap yayınlanacak. muhtemelen soru sayısı artar yeni baskıda. yayınevi ile görüşebilirsiniz. Ankara merkezli bir kurum.

kmtugba87

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Hakan Erdoğanın kitapları yeterli oluyor. Kitap ve soru bankası arkasında da hap bilgiler, özet tablolar vs oluyor.
Mutlaka bu yayın da güzel ve faydalıdır. Hiç kullanmadığım için herhangi bir yorum yapamıyorum.

Ayyıldız34

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Riskmed akademi yayınlarının zamanında 3717 soruda iş güvenliği kitabının güncellenmiş versiyonu olan 4444 soruda iş güvenliği kitabıdır. Tabi bu 3717 nin de öncesi de vardı. Zamanında 3717 soruda iş güvenliği kitabıyla c sınıfı sınavını geçmiştim. B sınıfı sınavını Hakan Erdoğan'ın kitabıyla geçtim. Riskmed veya Hakan Erdoğan'ın yayınlamış olduğu kitaplardan başkasına bakmayın derim şahsım ad

Ayyıldız34

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Riskmed olarak google da aratırsanız zaten eğitim kurumu karşınıza çıkıyor. Yayınlarımız kısmından sipariş verebilirsiniz. son olarak 4444 soruda isg kitabını aldım ve ondan çalışıyorum. sanırım yeni kitap yayınlanacak. muhtemelen soru sayısı artar yeni baskıda. yayınevi ile görüşebilirsiniz. Ankara merkezli bir kurum.
kurumla 3 gün oldu iletişime geçeli şubat aynın sonlarına doğru yeni cildi çıkacakmış 4888 soruda İSG adı altında 2 ciltten oluşuyor fiyatı 400 TL ilgilenen arkadaşlara duyrulur.

trkmn58

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba arkadaşlar ben kitapla çalışamayanlardanım bir başkasının anlatması bende daha kalıcı oluyor. kitapla sürekli tekrar etmek yerine video izleyerek yada uygulamalar üzerinden soru çözerek daha kalıcı bilgi edinmiş oluyorum. Buhafta itibariyle çalışmaya başladım youtube da aşağıda bıraktığım youtube kanalına (metin salık) denk geldim içeriği gayet hoşuma gitti ve güncel çekimler yapıp ekleme yapılacakmış. Bazı videolara denk geldim eski oldukları için güncel olan kanallardan çalışmak daha güvenilir kanalın aynı zamanda android kullanıyorsanız play store da ücretsiz uygulaması da var yolda gidip gelirken soru çözme fırsatım oluyor eksik yanları var ama benim işime fazlasıyla yarıyor en güzeli kafama takılan bir şey olduğunda kurs hocaları gibi hemen geri dönüş sağlanıyor :) ilgileneler için aşağıda linki bırakıyorum herkese iyi çalışmalar dilerim :)

https://www.youtube.com/results?search_query=metin+salık

NESREN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Çok çok teşekkür ederizzzzz :)

Doruk Ata

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
9 Mayıs İsg sınavı İçin güncel kaynak tavsiye C-Sınıfı İçin arkadaşlar???

berattan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Selamlar arkadaşlar şu anda İSG teknikeriyim 9 Mayıs'ta 2021 de yapılacak olan İSG C sınıfı uzmanlık sınavına gireceğim bunun için bir eğitim kurumuna da kaydoldum ama sınava hazırlık için hazırladıkları dökümanlar çok yetersiz ve özen göstermeksizin hazırlanmış doğal olarak üniversite bilgilerimi de tazelemem gerekiyor ancak bellirttiğim gibi kaydolduğum eğitim kurumunun ders içerikleri çok yetersiz C sınıfı uzman arkadaşlarıma sesleniyorum siz sınava hazırlanırken hangi kaynaklardan yararlandınız benimle de paylaşırsanız çok mutlu olurum hem benden sonra hazırlanacak arkadaşlara yol göstermiş olursunuz herkeze mesleğinde başarılar dilerim hayırlı günleriniz olsun inşallah.
ne kadar iyi olursa olsun 2 farklı kaynak kullanmanızı tavsiye ederim. Yotubedeki videolarıda izleyin.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.