İş Teftiş Kurulu Cevabı

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında adipik tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. adipik

  adipik TÜİSAG Üyesi  Geçirdiğimiz bakanlık teftişinden sonra İş Teftiş Kurulu Başkanlığından alınması gereken tedbirlerle ilgi yazı geldi ve geri dönüş yapmamızı istediler,bu geri dönüşle ilgili elinizde örnek var mı ve geri dönüş dilekçesinde kimlerin imzası olmalı,tek işveren mi imzalamalı yoksa iş güvenliği uzmanı,hekim vs onlarında olması gerekir mi yada hepsi mi gerekir,denetime girip çıkmış arkadaşlardan yardım rica ediyorum


   
 2. Burak HEKİM

  Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

  merhabalar öncelikle bir aksiyon planı hazırlamalısın daha bundan iki nüsha yap bir önyazı hazırla. işveren temsilcisine imzalat ve sen imzala ve yazının gönderildiği adrese veya bildirilen adrese iadeli taahhütlü yolla.

   
  adipik, Nurdan DAHİ ve kazım bu yazıya teşekkür etti.
 3. Burak HEKİM

  Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

  bu yazıyı kullanabilirsin

     

   

  Ekli Dosyalar:

  trim78, Handan Altıok, HüseyinK ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
 4. eniyiisg

  eniyiisg TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar;
  " şu tarihte işyerimizde yapılan teftişte tespit edilen noksan hususlar giderilmiştir" şeklinde oldukça kısa bir yazı göndermeniz yeterlidir.
  şunu şöyle yaptık, bunu böyle yapıcaz, vs gibi ayrıntıya girmeye hiç gerek yok. kimin imzaladığı da önemli değildir. ben çok denetim geçirdim, müfettişler de böyle tarif etti. bu şekilde de yazıları yazdım

   
  Muhammet Ali, adipik ve Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
 5. alix

  alix TÜİSAG Üyesi

  detaylı yazıya gerek yok, eksiklerin tamamlandıgına ve teftişe hazır olduğunuzu bildiren kısa bir yazı yazın yeterli olacaktır.

     

   
  adipik ve Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
 6. Burak HEKİM

  Burak HEKİM TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar kusura bakmayın ama ben bu yazıyı 5 çsgb denetlemesi geçirmiş biri olarak yazdım müfettişlerin istediği şekil budur farklı formatta yapmak istiyorsanız sizin bileceğiniz iş ama bu şekilde göndermeniz yararınıza olacaktır.

   
  adipik bu yazıya teşekkür etti.
 7. adipik

  adipik TÜİSAG Üyesi

  Herkese Günaydınlar,
  ve verdiğiniz fikirler için teşekkürler arkadaşlar
  İyi Çalışmalar
   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica