İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesi Vize İşlemleri | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesi Vize İşlemleri

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığına Giriş' kısmında merveikiz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. merveikiz

  merveikiz TÜİSAG Üyesi  Merhaba arkadaşlar
  İş güvenliği belgemin süresi 14 kasımda doldu. Ben 7 kasımda bakanlığa dilekçe verdim belgemi yeniletmek için henüz isg katip sisteminde bir değişiklik olmadı belge geçersiz olarak görünüyor. Bakanlığı aradım 30 gün içinde işleme alınacağını belirttiler. Belgesini yeniletenler var mı ne kadar sürede sonuçlandı? İsg katipten atama yapılabiliyor mu? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?


   
 2. Bilal Emiroğlu

  Bilal Emiroğlu TÜİSAG Üyesi

  belgemi yeni düzenledim. dilekçe'nin gitmesi, geri dönüşleri ödeme aktivasyon derken 4 iş günü içinde çözüldü. Bu **KESİLDİ** dilekçenizi kaybetmiş olabilirler. tekrar gönderin derim.
  bu arada, bir adres problemi yaşayanlar oluyor. genel müdürlük - bakanlık adresi karıştırılıyormuş diye duymuştum.

   
  Last edited by a moderator: 30 Kasım 2017
 3. Tahir ALGAN

  Tahir ALGAN TÜİSAG Üyesi

  14 kasımda benımde vize doldu. 16 sı gibi dilekçeyi yolladım. daha dün vize ücretini yatırmamı isteyen mail geldi. ödemesini yaptım hala vize işlemi tamamlanmadı. 170 i arayıp sorun.

     

   
 4. merveikiz

  merveikiz TÜİSAG Üyesi

  Ben 7 kasimda dilekceyi elden teslim etmeme ragmen hala mail vs. Gelmedi. Posta yoluyla bakanlığa mı genel müdürlüğe mi göndermiştiniz

   
 5. Tahir ALGAN

  Tahir ALGAN TÜİSAG Üyesi

  Dilekçe başlığını adres olarak yazıp ptt den takipli yolladım. cuma teslim edildi. onay maili dün geldi. Tahminim toplu olarak imzaya sunulacak. 170 arayıp bilgi alın. Aciliyetini belirtin. İlk bilgi aldığımda işlemlerin kendilerini dilekçe ulaştıktan sonra en geç 15 gün içerisinde sonuçlandırıldığını aksi bir durum olursa kendilerine bilgi vermemi istemişlerdi.

     

   
 6. Tolga_34

  Tolga_34 TÜİSAG Üyesi

  Ben de bir şey sormak isterim :) Benim C sınıfı belgem var ancak çalışmıyorum. Bu belgenin süresi dolduğunda vize ettirmez isem, belge iptal ediliyor mu? ve yeniden uzmanlık sınavına girmek mi gerekiyor? yoksa ileride bir tarihte vize ettirdiğim takdirde tekrar aktif hale geliyor mu ?

   
 7. umurozkale

  umurozkale TÜİSAG Üyesi

  Merve Hanım;

  Benim de belgemin süresi 14 Kasımda doldu. 1 hafta öncesinde bakanlık sitesindeki dilekçeyle başvuru yaptım. E-mail ile dönüş yaptılar. Hangi bankalara yatırılacağı hesap numaraları hesap adları ve yatırılacak ücretleri belirttiler. Sonrasında da işlem imzaya çıkacak dediler.
   
  merveikiz bu yazıya teşekkür etti.
 8. merveikiz

  merveikiz TÜİSAG Üyesi

  bende bakanliga gittim size mail atmisiz dediler. Ama mail gelmedi bana. Parasini yatirdim onaylanmasini bekliyorun   
 9. umurozkale

  umurozkale TÜİSAG Üyesi

  spam ya da gereksiz klasörünüze bakmanızı önersem

     

   
 10. Tahir ALGAN

  Tahir ALGAN TÜİSAG Üyesi

  En son mesajı attıkktan sonraki gün açıldı sistem. vizeyi yeniletmezseniz uzmanlık yapamazsınız. zaten yapmayacaksanız geçerliliğini yitireceğini düşünmüyorum.   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica