Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Orkun ULU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Hakan BARTIN

  Hakan BARTIN TÜİSAG Üyesi  Kursa evraklarını yollamaktan neyi kast ediyorsunuz anlamadım. Bahsettiğiniz evrakları zaten sınava girmeden veriyorsunuz. sınav sonuç bilgisinden sonra kursa ulaştırılacak olan tek evrak belge ücret dekontu. Belge numarası belli olduktan sonra tabi ki çalışabilirsiniz. Zaten belgesiz aylardır çalışıyorum. Sizin dediğiniz gibi 3-4 günde belge numarası belli olmuyor. Tekrar ediyorum "Önceki dönemlerdeki uygulamalara göre sınav sonuç bilgisi ile belge numarasının belirlenmesi arasındaki zaman yaklaşık 20-25 gün. Ancak sürelerde bu kez yoğunluk sebebiyle uzama veya aciliyet sebebi ile kısalma olabilir"


   
 2. Ehakkas

  Ehakkas TÜİSAG Üyesi

  eger evraklarda eksik yoksa dediğiniz gibi sadece dekont ihtiyaç olur,onun dışında sertifika noyu biz ağustos sınavı sonucunda birkaç kişi için ödemeyi yapıp isg katibe başvurduk ve takriben 3 günde kayıt yapıldı.dediğiniz gib 20-25 gün ise bizim bi şansımız vardı 3-4 kişi için 3 günde sonuç aldık.

   
 3. Ehakkas

  Ehakkas TÜİSAG Üyesi

  Ağustos sınavı için belgelerle ilgili yanlış bilgilendirme için özür diliyorum belge önümüzdeki haftalarda gelecekmiş,ancak isg katip ile ilgili sıkıntı yok

     

   
 4. hyozberk

  hyozberk TÜİSAG Üyesi

 5. didem27

  didem27 TÜİSAG Üyesi

  Duyuru sonucuna göre C sınıfı belge sınavı Şubat ayında yok. Emekli olan kesim bu duruma çok üzülecek ama açıkçası ben çok sevindim. Bütün emekliler bu uzmanlar çok kazanıyor diye sınava hücum ettiler. Şimdi kazanamayanlar ve yeni haberi olanlar Şubatta C Belgemi Mayısta A belgemi alırım hayalleri içindeydi. Hatta daha dün işyerime gelen bir müdür eğitime yazıldım Şubatta C belgemi sonrada A belgemi alacağım diyordu :) Zaten C en düşük sınıf bildiklerimle yaparım diyordu . Zaten önceki işyerimde risk değerlendirmesi yapıyordum ne olacak ki diyince Sadece bir tek soru sordum bakakaldı ' çok tehlikeli sınıfta risk değerlendirmesi kaç yılda bir yapılır?' tabi cevap yok! Konuları birbirinden farklı olmayan bu sınavların en zoru C sınıfı bence. Neyse böyle düşündüğüm için utandım şimdi ama iyi olmadı mı sizce ?

     

   
 6. pasatchm

  pasatchm TÜİSAG Üyesi


  Şimdi bu yapılan açıklamaya göre biz C sınıfı olucak ama yükseltmeye girmeyeceklerde parayı 20 Ocak A kadar mı yatırmış olcaz

   
 7. oezguel

  oezguel TÜİSAG Üyesi

  hakan bey, c sınıfı belge numaram geçerli değil mi artk?
   
 8. suatt25

  suatt25 TÜİSAG Üyesi

  21 Aralık sınavını kazanıp ta yükseltme sınavına girmeyecekler belge ücretini ne zaman yatıracaklar?? Bizim kursun ünvan değişikliği sebebiyle, belge için şahsi başvuruda bulunmamız gerekiyormuş.. Bunu nasıl yapçaz bilgisi olan arkadaşlar var mı?   
 9. suatt25

  suatt25 TÜİSAG Üyesi

  Meryem mesajımın nesi rahatsız edici anlamadım..

     

   
 10. MUSTAFA CEBECİ

  MUSTAFA CEBECİ TÜİSAG Üyesi

  arkadaşlar ben sınavı geçtim lakin belgeyi hemen almak istemiyorum.daha sonra sıkıntı çıkar mı yoksa hemen parayı yatırıp almak zorundamıyım var mı yardımcı olabilecek   
 11. memocan

  memocan TÜİSAG Üyesi

  Belge değil de isg katipte belge parasını yatırmama rağmen izin verilmiyor.   
 12. Meltem Yalvaç

  Meltem Yalvaç TÜİSAG Üyesi

  merhabalar... ben 21 aralık sınavında başarılı oldum ve acil olarak belge numarasına ihtiyacım var. isg katibe e devlet şifresiyle giriş yapmaya çalıştım ama "yetkiniz bulunmamaktadır. talebiniz alındı 3 gün içinde tekrar giriniz " penceresi çıkıyor. bu numara ne zaman çıkar tahminen ?

   
 13. Soner Çıtakoğlu

  Soner Çıtakoğlu TÜİSAG Üyesi

  benim 20 gün sonra isg katip açılmıştı belgem hala gelmedi ama isg katip açıldığı gün sözleşme yapabildim.
   
 14. Hakan BARTIN

  Hakan BARTIN TÜİSAG Üyesi

  Aynı numara devam edecek diye biliyorum. O kadar çok işleyiş değiştiriyorlar ki bildiğimizi de unutuyoruz:)

   
 15. MERE

  MERE TÜİSAG Üyesi

  aynı şekilde ben de yaptım. üç gün içinde aktifleşir   
 16. memocan

  memocan TÜİSAG Üyesi

  aynı dertten müzdaribim. yani hani bi OSGB ile iyi fiyatla anlaşma yapmak istesek numara yok. adam başkasını alacak :)

   
 17. pasatchm

  pasatchm TÜİSAG Üyesi

  Yukseltmeye girmeyip.sadece C sınıfı olcaksakta para yatrabilirmiyiz kurs bi avklama yapilmadi dedi bende yatrmadim.benimde belgeyi hemen almam.gerekiyor

   
 18. pasatchm

  pasatchm TÜİSAG Üyesi

  Parayi yatirdiktam sonra hangi islemleri yaptiniz yada ne yapmam gerekiyor en kisa surede acilmasi icin

   
 19. İGUcumhur

  İGUcumhur TÜİSAG Üyesi

  katibe giriş yaptıktan sonra sertifika sorguladanmı öğreneceğiz belge numarasını?

   
 20. trapezuslu

  trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

  Aynı numara devam etmiyor. Mayıs 2013' te B sınıfı olmuş bir arkadaşın sertifika nosu 19000' lerde. Yeniden bir numaralandırmaya gidiyor olmaları lazım çünkü o arkadaş 2005' lerde C yi almış.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica