Soru - Iş Güvenliği Uzmanı | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Soru Iş Güvenliği Uzmanı

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavları Hakkında' kısmında turgay şahin tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. turgay şahin

  turgay şahin TÜİSAG Üyesi  Merhaba, arkadaşlar bu hakkındaki bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. 2011 temmuz ayında İSG Uzman belgesini aldım.2011 kasım ayında şahıs şirketi kurdum ,bu alanda iş yapmaya başladım. Ayrıca bir kaç işyeri ile de iş güvenliği uzmanı sözleşmem vardı.Şahıs şirketi 2014 ocak itibari ile kapandı .Şuan İSG uzman olarak OSGB de çalışyorum. Soru: yükseltme sınavı için uzman olarak çalışltığımı SGK DA nasıl ispat ederim. Ayrıca bağkurlu dönemde bağkurlu süre yine yükseltme sınavı için geçerli midir. Teşekkürler...:)


   
 2. trapezuslu

  trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

  Hangi yükseltme?

   
 3. turgay şahin

  turgay şahin TÜİSAG Üyesi

  C den B ye yükseltme için

     

   
 4. Orhan YILMAZ

  Orhan YILMAZ TÜİSAG Üyesi

  Turgay bey Yükselme sınav hakkı bitti şuanda bununla ilgili yeni bir sınav hakkı bulunmuyor. 2 ağustosta bu süre doldu. Saygılar

   
 5. turgay şahin

  turgay şahin TÜİSAG Üyesi

  3 yılı aşkın süredir bu işi yapıyorum...

     

   
 6. omer seker

  omer seker TÜİSAG Üyesi

  Yanlış yönlendirme olmasın ama bildiğim kadarıyla sigorta ödemelerindeki iş güvenliği koduna bakıyolar 3 senelik dilim için. Bağkur ödemelerini bakanlığa sorun ama Aralık sınavı başvurusu bitti, artık mayıs sınavına..

   
 7. suatt_19

  suatt_19 TÜİSAG Üyesi

  SGK ile alakası yok bu işin arkadaşım 3 yıl çalıştığını isg katip sözleşmeleriye ıspatlıcan ister 1 saat olsun ister 200 saat süreleri üst üste eklediğinde 3 sene olacak.
   
 8. suatt_19

  suatt_19 TÜİSAG Üyesi

  Bide bir işyerinde ataman yok ama uzmanlık yaptıysan, bunu kurul, risk değerlendirmesi gibi dökümanlar ile işyerinin sigorta kayıtları ve görevlendirmeye ait şait ve dellillerle ıspatlarsan bunuda kabul ettikleri oldu zamanında.   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica