Soru : Is Guvenligi Hala

paul harris

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaslar bu isguvenligi hala ise yararmi :) istanbulda zor sanirim..ama kucuk illerde is bulunur degilmi...

Birde bu kursu alacagimiz kurum farkedermi..kimisi 1200 tl kimisi 2000 tl kurs ucreti istiyor....
Makina muhendisiyim..bu sertifikayi aldiktan sonra bu tip iste calismazsam genede b seviyesine ilerde yukseltebilirmiyim..sertifikayi alip kenarda dursun istiuorum..hali hazirda isim var zaten.

arda GÜNDÜZ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Makine mühendisi isen hiç durma al anında iş bulursun . Bide üstüne periyodik kontrolü yıkarlar her türlü sorumlu olursun. Daha ne olsun.

paul harris

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Zaten hali haxirda isim var..is degistirirsem acikta kalmiyim diye dusunuyorum...vede b seviyesine nasil cikartabilirim..sertifikayi alip bu iste hic calismasam da 3 sene sonra sinava girip b ye cikartabilirimmi

gurcan1903

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
isg katipte sözleşme yapman lazım.

Uzman Özlem

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
O dediğiniz çalışmadan 3 yılda B olma sadece 1 seneye mahsustu ve oldu bitti o da, tabi ilerde ne olur orası bilinmez ama bu gidişle öyle bir şeye ihtimal veremiyorum ben, çünkü sayı her geçen gün artmakta. Alın kenarda dursun ama bu iş öyle bir hale geldi ki yakında herkesin cv sinde mevcut hale gelecek, olan çok bişey kazanamayacak, olmayan da hiçbir şey kaybetmeyecek. Kurslara gelince alacağınız yeri bakanlık sitesinden soruşturun, çünkü kapanan, cezalı olan, belgeleri iptal edilen eğitim kurumları bile hala eğitim verebiliyormuş gibi gösteriyorlar. Onun dışında ucuzluk pahalılıkta sıkıntı olmaz.Ben Mersinde zamanında 1400 tl alırken, arkadaşlarım İstanbul'da 2500- 3000 tl'lere aldılar.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.