Form İş Ekipmanları Kontrol Listesi (örnek)

İşGüvUzman

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Saha ziyaretlerinde iş ekipmanları ve makinaları için kullanılabilecek kontrol listesi örneği
Çalışmanız güzel olmuş elinize sağlık. Lakin bir kaç noktaya da değinmeden edemeyeceğim. Öncelikle çalışmanız çok geneli kapsıyor. Örneğin 400 metre uzunluğunda bir hattı düşündüğümüzde ve her bir detayda farklı proseslerin olabileceğini hesaplar isek, eklemiş olduğunuz doküman bize tam karşılığını vermeyecek gibi duruyor. Yani 10 farklı proses noktası düşündüğümüzde 10*3=30 sayfa bir checklist doldurulması gerekiyor ki düşünülmesi gerekir. Çalışmanız tek proses üzerinden yürümekte ise yaptığınız çalışma uygun olabilir. Ben size daha farklı bir metot öneririm. Örneğin her işleme bir kod numarası verilebilir. Benzer durumlar denk geldiğinde uzun cümleler yerine AB001 gibi bir kod numarası atanabilir. Ve çoklu proseslerin tamamını kapsayacak şekilde bir excell tablosu eşliğinde tüm hattı tek bir sayfaya indirgemek sureti ile çok daha kullanışlı bir doküman oluşturmak mümkündür. Önceki çalışmalarınızı bilen biri olarak bu işlemi de rahatlıkla çözümleyeceğinize inanıyorum.
Esen kalınız.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.