İş Ayakkabısı Önerisi?

seyfettin uğuz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba Arkadaşlar,

İş ayakkabısı markasında değişim yapılarak fiyat performansı iyi olan bir ayakkabı arayışına girdik.
Hangi model marka denediysem personelleri memnun etmesi gerçekten zor.
Çalıştığınız iş yerinizde personelin memnun kaldığı bir kaç marka ve model iş ayakkabısı önerebilir misiniz? ( Reklama giriyor mu bilmiyorum gerçi)

suatkayakus

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Ben işyerimde önce mekap 157 kodlu iş ayakkabısı kullandırdım. Ama personel hiç giymedi nerdeyse. Ayakları yara oldu. Daha sonra yds marka ayakkabı kullanmaya başladık ve her çalışan ( beyaz yaka dahil ) çok memnun. Tavsiye ederim.

Barış GÖKTAŞ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar Seyfettin Bey,

Bizim fabrikamızdada tüm çalışanlar beyaz yaka dahil YDS GPP05 kullanıyoruz, ESD'li ve Normal olmak üzere, sadece bakım çalışanlarına YDS EL200 S2 modelini alıyoruz.

İyi çalışmalar.

Burak Bilen

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)

Bizim fabrikamızdada tüm çalışanlar beyaz yaka dahil YDS GPP05 kullanıyoruz, ESD'li ve Normal olmak üzere, sadece bakım çalışanlarına YDS EL200 S2 modelini alıyoruz.

İyi çalışmalar.
Evet, ben de bu iki ayakkabıyı öneririm. Ayrıca, Mekap YDS'lere oranla %40 daha ucuz ve kalitesi de aynı oranda düşük. Mekap önermem.

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
YDS'nin yeni modelleri maalesef ki su alıyor azıcık temasta. Keşke klasik eski tip orta sınıf ayakkabısını alsaydık. Bozuyor bence özellikle çoklu alımda üretime sokuyorlar da arada çok hatalı ürün oluyor.

Esma Pamuk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)

İyi çalışmalar.
Merhaba,
bizim fabrikada da yds EL250S1 modeli kullanılıyor. Bakım onarımda makina elektrik arızalarını gideren elektrikçilere hangi modeli önerirsiniz rica etsem

İskender Karpuzcu

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Yerli üretim SWOLX marka var, tüm modelleri kompozit burunlu kevlar ara tabanlı ,oldukça rahat, açık ve kapalı modelleri var, uzmalığını yaptırdığım 1-2 fabrikaya aldırdım işçiler gayet memnun.Kendim combo x110 modelini kullanıyorum 1,5 yıl olmak üzere sürekli giyiyorum kışın su almadı .

Ersin

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
kostik için hangi iş ayakkabısını önerirsiniz

kmtugba87

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
kostik için hangi iş ayakkabısını önerirsiniz
Merhaba;

Sadece kostik için veya kostiğe dayanıklı olarak araştırma yapmak yetersiz. Kimyasala dayanıklı ayak koruyucular için
TS EN 13832-2 Kimyasal maddelere karşı koruyucu ayak giyecekleri standardına uygun imal edilmiş ayakkabı sorgulaması yapabilirsiniz.

iyi çalışmalar dilerim.

Eylül Demir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba,

Teknik departman için uygun olan aynı zamanda standart uygunluğunu da sağlayan iş ayakkabısı öneriniz var mıdır?

hüseyinnn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba Arkadaşlar,

İş ayakkabısı markasında değişim yapılarak fiyat performansı iyi olan bir ayakkabı arayışına girdik.
Çalıştığınız iş yerinizde personelin memnun kaldığı bir kaç marka ve model iş ayakkabısı önerebilir misiniz? ( Reklama giriyor mu bilmiyorum gerçi)
yds el 170 s 2

Burak Bilen

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhaba Arkadaşlar,

Çalışanları mümkünü yok memnun edemezsiniz. Herkesi aynı anda memnun edemezsiniz. Yapılan işe has bir ayakkabı verin gitsin. Ben de çok kafa yordum bu KKD işine. Ancak sonuç hüsran. Ya yönetime pahalı gelir ya çalışan beğenmez ya da her ikisi...

Kevser gül

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba Arkadaşlar,

HSC PARS CONFORT S2 isterseniz tedariktede yardımcı olurum.

ataselim

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Yerli üretim Ema Ayakkabı var, sitesinden de bakılabilir biz de uzman arkadaşlarla kullanıyoruz memnunuz

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.