Hem Mühendis Hem Uzman Olarak Çalışma Şartları

öz madenci

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar, işverenler iş güvenliği uzmanlarına yasal gereklilikten dolayı imza attırabilecekleri ve Allah korusun herhangi istenmeyen bir durumda sorumluluğu üzerine yıkabilecekleri insanlar olarak baktıkları sürece alınan ücretin bir anlamı kalmıyor çünkü sürekli huzursuz oluyorsunuz. Aynı firmaya ait 3 ayrı yerdeki işletme için iş güvenliği uzmanlığı ve gıda mühendisliği için toplamda 2500 TL gibi bir rakam telaffuz edildi elimde olmadan güldüm. Varın gerisini siz düşünün.. İşletme başına 1000 TL bile düşmüyor ki her işletmesi için iki ayrı danışmanla çalışan bir yer burası.. Nereden nasıl kar edebiliriz mantığı ile verilen rakam da 2500 TL..

helal olsun sana ilknur hanım. ben de zamanında bir maden firması için 4000 e gülmüştüm arkadaşlar da bana gülmüştü. 450 çalışanı olan bir maden ocağı hem de kömür. allah aşkına bir köür ocağında kim kendini 4000 TL ye riske eder.

halit sermet dikmir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar güzel muhabbet etmişssiniz fakat ben sunu sormak ıstıyorum. ben hem muhendıs hem de uzman olarak çalısmak ıstıyorum.ancak fırmam benden bunun yasal oldugunu gosteren bı belge ıstıyor yonetmelıte gecen bı yazı falan. ben bunu nerde bulabılırım veya fırmamı nasıl ıkna edebılırım. yardımlarınızı sımdıden ac gozle beklıyorum. tesekkurler...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.