Risk Değerlendirmesi Hastane Çalışanları Risk Analiz Planı Ve Sağlık Tarama Programı

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar,
SU ŞEHRİ DEVLET HASTANESİ HASTANE ÇALIŞANLARI RİSK ANALİZ PLANI VE SAĞLIK TARAMA PROGRAMI
Ektedir.

Ekli dosyalar

• HASTANE ÇALIŞANLARI RİSK ANALİZ PLANI VE SAĞLIK TARAMA PROGRAMI.pdf
    212.2 KB · Görüntüleme: 1,275

BAYRAM ŞEKER

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
HOCAM TEŞEKKÜRLER AMA DETAY PEK YOK ÇOK GENEL YAPILMIŞ

sukru_ozgur

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Risk analizinin görev bazlı yapılmasını öneriyorum.Ameliyathane hemşiresi ile poliklinik hemşiresinin işi nedeniyle maruz kalacakları tehlike kaynakları, tehlikeler ve riskler farklıdır. Risklerin, mevcut ve alınacak önlemler ilgili görevleri yapanlar tarafından hazırlanması, risk değerlendirme kurulu tarafından revize edilmesi, ilgili görevleri yapanlara tebliği edilerek, tutanakların özlük dosyalarına konması Uzmanın sorumluluğunu asgariye indirecektir. Bu yöntem işverenin sorumluluğunu tüm çalışanlara paylaştırmasına yardımcı olacaktır.

süleymanyılmaz

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
İş Veren
konu ile ilgili çalılşmam ektedir. 2012 senesinde yapmıştım 2013 daha kapsamlı yaptım onu yeni firmalaramıma saklıyorumcukkacukka

Ekli dosyalar

• OH-PL-017 SAĞLIK TARAMA PROGRAMI.pdf
    193.7 KB · Görüntüleme: 573

BAYRAM ŞEKER

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
SÜLEYMAN BEY ŞUNUN TAMAMINI BARİ MAİL ATIN SADECE TECRUBE İÇİN BİZE UYARLARIM EN AZINDAN

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.