Hüseyin Çitçi

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
İş Veren
Dekota Panolar + PDF Dosyalar ve Koridor monitörlerinde, kişisel bilgisayarlarda gösterilmek üzere Video Format dosyalar birlikte hazırlandı. 2021 güncellemeleri ve açık gri arayüz kullanıldı
İnşallah faydalı olur

ADP Small Chart 006 linked 60x90 gul enerji.jpg

ADP Talimatlar 003 gul enerji.jpg

0 elektrik 003_01 52x65 1ad 3mm dekota-01.jpg
0 sel 003_01 52x65 1ad 3mm dekota.jpg

0 yangin 003_01 52x65 1ad 3mm dekota.jpg

Bulasici 005 kurum.jpg

deprem 003 master.jpg

dokulme sizinti 003.jpg

Gaz Kacagi 003.jpg

is kazasi yaralanma 003_01 52x65 1ad 3mm dekota.jpg

Sabotaj 003.jpg

Travma 003.jpg
Yanik 001 master_52x65 1ad 3mm dekota.jpg

Zehirlenme 003.jpg
is kazasi yaralanma 003_02 52x65 1ad 3mm dekota.jpg

0 yangin 003_02 52x65 1ad 3mm dekota.jpg

ADP Talimatlar 21 ziyaretci xl 40x75_01 Ziyaretci 30x50 1ad 3mm dekota.jpg

Tolga_34

Deneyimli Üye
Vip Üye
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Hocam, emeğinize sağlık. Yayınlarınızı takip ediyorum.
Yalnız bir önerim olacak , tablolarda her ne kadar hafif dumanlandırılmış iseler de çalışanların kişisel fotoğrafları görünür durumda.
Çok bir şey demek istemiyorum ama, bilemedim şimdi.
Anladınız ne demek istediğimi sanırım ? ;)

Hüseyin Çitçi

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
İş Veren
Hocam, emeğinize sağlık. Yayınlarınızı takip ediyorum.
Yalnız bir önerim olacak , tablolarda her ne kadar hafif dumanlandırılmış iseler de çalışanların kişisel fotoğrafları görünür durumda.
Çok bir şey demek istemiyorum ama, bilemedim şimdi.
Anladınız ne demek istediğimi sanırım ? ;)

Tolga bey ilgi ve beğeninize teşekkür ederim. ilginç bir konu başlığına temas ettiniz.
Benzeri hususlara ben herkesten daha duyarlı olduğumu bilmenizi isterim.
Blur efektli de olsalar, website - forum ve benzeri paylaşımlarda yer alan kişi resimleri "maket" "anonim" "arşiv" olduğundan kimseye rahatsızlık vermeme gayretindeyim. Gerçi rusyada bir öğretmene ait bir resmi " bu adamı tanıyorum" diye idda eden oldu :) insan insana benzer derler.

Ancak çok uzun tecrübelerle öğrendiğim bir hususta, bu maket resimler olmaksızın içeriği anlayamayan kişilerin varlığı.
işgüvenliği uzmanları ve belirli bir seviye çalışanların mühendis/üniversite mezunu olmaları söz konusu iken, uygulamalar, tedbirler, bilgilendirmeler vs vs.. çalışanlar ve ziyaretçilerin bilgilendirilmesi, korunması için. ziyaretçilerin genel istatistiklere göre % kaçı ilkokul mezunu/terk diye sorgulamaya başlayınca gerisini siz hayal edin.

Açmaz bu noktada başlıyor: 2.80 m yüksekliğe monte edilmiş alarm butonu, 5 yıldır müdürlüğünü yaptığı işyeri girişinde bulunan hidrantı tanımayan yöneticiye varıncaya kadar binlerce örnek karşısında hepimize Allah kolaylık versin.

yapılan çalışmaların ne anlama geldiğini kavramadan kopyala yapıştır, "var mı? var" sistemiyle insanlar kendilerini kandırmaktan öteye gidemiyorlar.

inşallah sizler gibi sorgulayan, düşünen ve soru yöneltenler daha da çoğalır.
teşekkürlerimle

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.