Anket Gıda Üretim Fabrikasının İş Sağliği Ve Güvenliği Açısından Değerlendirilmesi Anketi

glutathion

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Değerli meslektaşlarım;

Yüksek lisans eğitimimde "Gıda Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları" konulu tez çalışmamı tamamlayabilmem için bir anket çalışması yürütmekteyim.
Anket, gıda sanayiinde çalışanların karşılaşabileceği tehlike ve risklerin belirlenmesinde ve değerlendirilmesinde temel oluşturacak bilimsel verilere ulaşmak amacıyla geliştirilmiş ve uygulanması düşünülmüştür. Çalışanların farkındalık düzeylerinin tespiti için değerlendirmeler de yapılacaktır.

Sizlerden bu ankete katılmanızı ve ayrıca çalıştığınız kurumlarda da uygulanabilmesi açısından desteklerinizi rica ediyorum.
Ekli dosyada inceleyebilmeniz ve çıktı alınabilmesi için PDF formatında bir döküman bulunmaktadır.
Online olarak da anketi doldurabileceğiniz link de aşağıda verdiğim gibidir.

https://docs.google.com/forms/d/1RS0EuGpz0JcvUA99Kq2zVituxcNUm3VCGvtvW_2nHbs/edit

Anketin uygulanabilmesi ve sorularınız için benimle irtibata geçebilirsiniz.

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• GIDA ÜRETİM FABRİKASININ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ AÇISINDAN DEĞERLENDİRİLMESİ ANKETİ.pdf
    226.2 KB · Görüntüleme: 102
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.