Farabi Akademi Mağdurları

Alper Atacan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Alper Bey sınava neden giremediğiniz hakkında isg katipte ne yazıyordu acaba ?
İlk mesajda 16 ekime kadar egitim evraklarını teslim edin yazisi vardi, son mesjimda 5 aralik sinavinin sonuclari aciklanmasina mutakip eksik evraklariniz bildirilecektir yazısı var. Egitim tamam olabilecek durum ya onayli diploma yada staj eksigi cikacaktir.

hüseyin b

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
İlk mesajda 16 ekime kadar egitim evraklarını teslim edin yazisi vardi, son mesjimda 5 aralik sinavinin sonuclari aciklanmasina mutakip eksik evraklariniz bildirilecektir yazısı var. Egitim tamam olabilecek durum ya onayli diploma yada staj eksigi cikacaktir.
benim sorgumda 5 ARALIK 2015 TARİHLİ İSG SINAVI İÇİNSTAJINIZIN 16 EKİM 2015 TARİHİNDEN ÖNCE ONAYLANMAMASI NEDENİYLE İSMİNİZ ÖSYM'YE BİLDİRİLMEMİŞTİR yazıyor. Bilgi almak için nereyle iletişime geçiyoruz ?

Alper Atacan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
benim sorgumda 5 ARALIK 2015 TARİHLİ İSG SINAVI İÇİNSTAJINIZIN 16 EKİM 2015 TARİHİNDEN ÖNCE ONAYLANMAMASI NEDENİYLE İSMİNİZ ÖSYM'YE BİLDİRİLMEMİŞTİR yazıyor. Bilgi almak için nereyle iletişime geçiyoruz ?
İ blok 2. Kat yada -1 gelen evrak giderseniz bir sekilde ogrenirsiniz.

hüseyin b

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaslar merhaba,
İsg katipte sınav durumu sorguladığımda: Eksik görülen bilgileriniz 5 Aralık 2015 tarihli sınav sonuçlarının açıklanmasını müteakip sisteme yansıtılacaktır. Müracaatlarınızı bu doğrultuda yapmanız önem arz etmektedir..yazıyor.Dolayısıyla hangi belgelerim eksik bilmiyorum.sizin sorgunuzda ne yazıyor acaba?

zulfikar isiklar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaslar merhaba,
İsg katipte sınav durumu sorguladığımda: Eksik görülen bilgileriniz 5 Aralık 2015 tarihli sınav sonuçlarının açıklanmasını müteakip sisteme yansıtılacaktır. Müracaatlarınızı bu doğrultuda yapmanız önem arz etmektedir..yazıyor.Dolayısıyla hangi belgelerim eksik bilmiyorum.sizin sorgunuzda ne yazıyor acaba?
ben de aynı sorunu yaşıyorum.aradım hiç bir yere ulaşamadım. acaba bu sorunu çözebilen var mı?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.