Extrüder Makinesi Kullanma Talimatı

mehmetr

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Extrüder makinesi Kullanma talimatı olan var mı arkadaşlar ben baya araştırdım bulamadım elinde olan varsa çok makbule geçer.

Tolga_34

Deneyimli Üye
Vip Üye
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Ekstrüzyon Makinelerinde Üretim Eğitim Dokumanı - MEGEP
MYK Ulusal Meslek Standartları bölümü

Sanırım bu dokümanları inceler iseniz, ihtiyaç duyduğunuz kullanım talimatını basitçe hazırlayabilirsiniz.
Bir not ekleyeyim, makineyi araştırdım internet üzerinde çok farklı işler için, farklı makineler mevcut. Bunlar enjeksiyon kalıp makinesi temelde ? (Injection Molding Machines). Ben ayrıca bende olan bir iki talimat ekleyeyim fakat, sizin talimat aradığınız makine tipi hangisi ise, üreticisi ile temasa geçip onlardan kullanım kılavuzu istemeniz daha uygun olur diye düşünmekteyim.
Bir tane de HSE.gov.uk tarafından hazırlanmış "Safety at injection moulding machines" dokümanı ekleyeyim. İngilizce ancak artık internet ve akıllı telefonlar sayesinde tercüme edilebiliniyor. İçinde risk analizi dahi mevcut.

Ekli dosyalar

• Ekstrüzyon Makinelerinde Üretim.pdf
    2.2 MB · Görüntüleme: 488
  • ScreenHunter 72.jpg
    ScreenHunter 72.jpg
    323.6 KB · Görüntüleme: 153
  • ENJEKSİYON KALIP DEĞİŞTİRME TALİMATI.doc
    54.5 KB · Görüntüleme: 186
  • ENJEKSİYON MAKİNASI GÜVENLİK TALİMATI.doc
    52.5 KB · Görüntüleme: 216
  • enjeksiyon makinası kullanma talimatı.doc
    112 KB · Görüntüleme: 199
  • Plastik Enjeksiyon KALIP SÖKÜLÜP TAKILMASI.doc
    53 KB · Görüntüleme: 125
  • Plastik Enjeksiyon KALIP TEMİZLEME TALİMATI.doc
    51 KB · Görüntüleme: 132
  • Plastik Kalıp Makineleri Kontrol Planı.pdf
    227.9 KB · Görüntüleme: 134
  • PLASTİK MAKİNELERİNDE BAKIM.doc
    85.5 KB · Görüntüleme: 166
  • Enjeksiyon_Safety at injection moulding machines.pdf
    86.1 KB · Görüntüleme: 138

mehmetr

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ekstrüzyon Makinelerinde Üretim Eğitim Dokumanı - MEGEP
MYK Ulusal Meslek Standartları bölümü

Sanırım bu dokümanları inceler iseniz, ihtiyaç duyduğunuz kullanım talimatını basitçe hazırlayabilirsiniz.
Bir not ekleyeyim, makineyi araştırdım internet üzerinde çok farklı işler için, farklı makineler mevcut. Bunlar enjeksiyon kalıp makinesi temelde ? (Injection Molding Machines). Ben ayrıca bende olan bir iki talimat ekleyeyim fakat, sizin talimat aradığınız makine tipi hangisi ise, üreticisi ile temasa geçip onlardan kullanım kılavuzu istemeniz daha uygun olur diye düşünmekteyim.
Bir tane de HSE.gov.uk tarafından hazırlanmış "Safety at injection moulding machines" dokümanı ekleyeyim. İngilizce ancak artık internet ve akıllı telefonlar sayesinde tercüme edilebiliniyor. İçinde risk analizi dahi mevcut.
İlginiz için çok teşekkür ederim inceleyeceğim çok sag olun.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.