Elektrik Tesisatçıları Için Risk Analizi

Konu, 'Örnek Risk Analizleri ve Değerlendirmeleri' kısmında Levent Özden tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Levent Özden

  Levent Özden TÜİSAG Üyesi  Arkadaşlar;
  Elinde elektrik tesisatçıları ile ilgili risk analizi olan arkadaş var mı? Bilhassa 10 dan az olan işyerlerine analiz yapmaya başladınız mı?


   
 2. ngkazak

  ngkazak TÜİSAG Üyesi

  henüz hazır değil

   
 3. unforgiven2

  unforgiven2 TÜİSAG Üyesi

  hazır olunca paylaşacakmısınız ? benimde sırada 1 kaçtane elektrikçi risk analizi var

     

   
 4. ngkazak

  ngkazak TÜİSAG Üyesi

  tabiki paylaşacağım ancak benim sıkıntım şu elektrik işlerinde iş güvenliği konusuna girince elektrik tesisatçısını kızdırmakta var bu işte yani rapor formatına dönüştürmekte tereddütlerim var çünkü adam hem yüksekte çalışma yapıyor hemde elektrik de çalışma yapıyor çok tehlikeli olduğunu kendi de biliyor lakin 2 tane çalışanı işten çıkartayım daha iyi diyor bu nedenle rapor gecikiyor boşa kurşun atmanın bi anlamı yok

   
  ayhan_41 bu yazıya teşekkür etti.
 5. ngkazak

  ngkazak TÜİSAG Üyesi

  umarım yardımcı olur arkadaşalar ya dikkat etmeye çalıştığım el aletleri yaltıkanlık merdiven ve yüksekte çalışma ancak bu kadar oldu tabi kamyoncularda olduğu gibi ve daha öncede yazdığım gibi yaptığımız firma risk analizini almadı elimizde kaldı belki siz değerlendirebilirsiniz

     

   

  Ekli Dosyalar:

 6. mebrure

  mebrure TÜİSAG Üyesi

  Ben de kendisi dahil 4 çalışanı olan bir elektrikçi için risk analizi yapıcam .iş yeri malzeme deposu olarak kullanılıyor fakat elemanlar dışarıda işlerde çalışıyor. risk analizini neye göre yapmak lazım. birde bu tehlikeli sınıfa giriyor değil mi yoksa büro olduğu için az tehlikeli mi? yardımcı olursanız sevinirim ,teşekkürler.

   
 7. Mustafa Cebecii

  Mustafa Cebecii TÜİSAG Üyesi

  merhabalar
  önemli bir sorum olacaktı umarım yardımcı olabilirsiniz.bir elektrikçimiz var normalde kendi hesabına çalışıyor yani ssk lı işçisi yok o yüzden daimi hizmet almıyor.şimdi ona çıraklık eğitimden stajyer gelecek.ssk sını çıraklık eğitim karşılayacak.daimi hizmet alması gerekli midir bu durumda?
   
 8. Hanife ORMAN

  Hanife ORMAN TÜİSAG Üyesi

  merhaba arkadaşlar bende çok tehlikeli sınıfta ter alan elektrik tesisatı yapan bi iş yerinin risk analizini yapıcam yardımcı olur musunuz ? ne tür risk yazabilirim ?   
 9. latif52

  latif52 TÜİSAG Üyesi

  Merhabalar. Elektrik tesisatçıları için elinde risk analizi olan var mı acaba.. yardımcı olursanız çok sevinirim..

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica