Eksik Evrak

azmi2175

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar, bir sorunum var çözecek muhatap bulamadım, c sınıfı sınavına girdim fakat sertifikamı alamıyorum eksik evrak diyor stajla alakalı eksik evrak varmış, sorun şu ki eğitim aldığım kurum kapandı ve arşivine ulaşamıyorum bu nedenle sertifikamı alamıyorum. Nasıl bir yol izleyeceğime dair bilgisi olan yardım edebilir mi?

iso9001

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
147 yi arayarak mağduriyetinizi dile getirin. kapanan firmanın sizi hangi kurum/kuruluşta staj yaptığını da öğrenirseniz size bayağı kolay olur zannımca başarılar dilerim

azmi2175

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
147 yi arayarak mağduriyetinizi dile getirin. kapanan firmanın sizi hangi kurum/kuruluşta staj yaptığını da öğrenirseniz size bayağı kolay olur zannımca başarılar dilerim
Teşekkürler nerde staj yaptığımız konusunda bilgim var. İnşallah çözebiliriz

iso9001

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)

azmi2175

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
147 bu durumla ilgilenmiyormuş

iso9001

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
147 değil hocam kusura bakma 170 yazdığımı zannediyordum. bunu aramanız gerekiyordu.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.