Tartışma - Diğer Sağlık Personeli | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Tartışma Diğer Sağlık Personeli

Konu, 'Güncel Duyurular, Tartışmalar, Forum Hakkında' kısmında Gamze Karayılan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze Karayılan

Gamze Karayılan TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar, dsp mesleğine yeni başlayan bir birey olarak görüşlerinize ihtiyacım var. İstanbul ve Ankara' da dsp maaşları ortalama ne kadar ? Sizler ne kadar alıyorsunuz? Ne kadar talep etmem lazım yoksa verilene razı mı olmam lazım ? Şimdiden teşekkür ederim.

2. kerim akay

kerim akay TÜİSAG Üyesi

merhabalar,

öncelikle hayırlı olsun ben ambalaj ve plastik fabrikasında tehlikeli sınıfta yer alan fabrikada 8 yıldır çalışmaktayım. ortalama olarak 3650 tl maaş almaktayım,iş yerine göre bizim fabrikada özel sigorta,yakıt,tatil ikramiyelerde var

Gamze Karayılan ve Yasin KOÇDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  3. Melis haksever

Melis haksever TÜİSAG Üyesi

merhaba iş bulmak icin napmak lazım ınternetten bulunmuyor.var mı bir öneriniz

4. musa ugur karan

musa ugur karan TÜİSAG Üyesi

diğer sağlık personeli derneğin üye olun onlar is ilanları yayinliuor

5. Melis haksever

Baktım ama öyle bir dernek cıkmıyor nasıl üye olunuyor yardımcı olur musunuz

6. Gamze Karayılan

Üye olduk birkaç ilana başvuru yaptığımızda asgari ücret teklif edildi onun dışında aktif bir iş paylaşımı şu sıralar yok, biraz çevre ve tanıdık istiyor bu durumlar. O yüzden nasıl bir yol izlememiz gerektiğini soruyoruz.

7. Melis haksever

Bosuna mı aldık diye dusunmeye basladım 3.500-4000tl alanlar nasıl bulmuslar bu işleri acaba merak ediyorum.

8. Gamze Karayılan

Sanırım torpil

9. Cenap Çeşitcioğlu

Cenap Çeşitcioğlu TÜİSAG Üyesi

dsp arnıyor arkadaşlar aksaray ili

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica