Ders Kayıtları | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Ders Kayıtları

Konu, 'Duyurular, Sınav Takvimi' kısmında Burç Küçükaslan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Burç Küçükaslan

  Burç Küçükaslan TÜİSAG Üyesi  Merhaba Arkadaşlar;

  Değerli Öğrencilerimiz,


  2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi ders kayıt işlemleri birinci sınıf öğrencileri için fakültemiz tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmiştir.


  Ders kayıt süresi içerisinde kayıt işlemlerini yapamamış ara sınıf öğrencileri ders seçimlerini 10.10.2016 ve 14.10.2016 mazeretli ders kayıt takvimi içinde gerçekleştirmelidirler. Materyal ücreti (katkı payı*) ödemesini yapan ara sınıf öğrencilerinin önceki dönemlerden başarısız oldukları dersler (harf notu FF olan) sistemlerine otomatik olarak yüklenmektedir. Öğrenciler almak istedikleri dönem derslerini 30 kredi 10 ders sınırlamasına göre kendileri seçmek zorundadırlar. (Ders kayıt işlemlerinin tamamlanması sonucunda onay verilen dersler fakültemiz tarafından LMS sistemine yüklenecektir.)


  sınav merkez tercihleri obs.atauni.edu.tr adresinden devam etmektedir. sınav merkezi tercihi yapmayan öğrencilerin sınav merkezleri fakültemiz tarafından öğrencilerin beyan ettiği adreslere göre yapılandırılacaktır. (İlgili işlemlerin yapılabilmesi için iletişim bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir.) Ders kayıt şeması için tıklayınız.


  * İkinci Üniversite kapsamında öğrenci olarak başvuran, normal öğrenim süresinde mezun olamayan ve Sağlık Lisans Tamamlama kapsamındaki öğrencilerimizin ders kayıt işlemlerinin yapılması için materyal ücreti ile birlikte katkı payı ücretini de yatırmaları gerekmektedir.

  SAYGILAR...   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica