Ders Kayıt İşlemleri İle İlgili Duyuru

Burç Küçükaslan

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba Arkadaşlar;

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi ders kayıt işlemleri 03 Ekim 2016-09 Ekim 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama Programından İşletme ve Halkla İlişkiler Lisans Programına intibakları yapılan öğrenciler ders kayıt işlemlerini daha sonra ilan edilecek tarihler arasında yapacaklardır.

Öğrencilerimizin ders kayıtlarını 03 Ekim 2016 tarihinden itibaren materyal ücretini Halkbank veya Vakıfbank’a yatırarak Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden yapmaları gerekmektedir.

NOT:

1. Öğrenciler bir dönemde 10 dersi geçmeyecek şekilde en fazla 30 kredi ders seçebileceklerdir.
  2. 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında ilk defa kayıt yaptıranların ders kayıtları fakültemiz tarafından yapıldığından bu öğrencilerimiz ayrıca ders kaydı yapmayacaklardır.
  3. İkinci üniversite kapsamında öğrenci olarak başvuran, normal öğrenim süresinde mezun olamayan ve Sağlık Lisans Tamamlama Programı kapsamında gelen öğrencilerimizin ders kayıt işlemlerinin yapılması için materyal ücreti ile birlikte katkı payı ücretini de yatırmaları gerekmektedir.
SAYGILAR...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.