Soru : C Sınıfı Sınavına Kaç Kez Girme Hakkımız Var ?

ÖZLEM DEMİRÖZ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
C Sınıfı is güvenliği uzmanlığı sınavına kaç kez girme hakkımız var ?

houston

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
kısıtlama yok. eskiden 3dü artık sınır yok

K.Onur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Bakanlık açıklaması doğrultusunda hareket edin.Açıklama şöyledir:
Adayların https://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx“ SINAV DURUMU SORGULA” sekmesini kullanarak kişisel durumlarına göre yapılan açıklamalar doğrultusunda hareket etmeleri gerekmektedir.Yani 3 defa hakkım mı var? 3 senede bir mi? gibi sorularla uğraşmanıza gerek yok. Sorguladığınızda sınava giremez diye bir ibare çıkarsa tekrar eğitim almak zorundasınız. Aksi olmadıkça bakanlığın açtığı her sınava girebiliyorsunuz.

Doruk Ata

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
2016 yılında eğitim almıştım sınava hiç girmedim 9 mayısda gireceğim başvuru mu yaptım kaç defa sınava girme hakkımız var?

ANIL YILMAZ

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
2016 yılında eğitim almıştım sınava hiç girmedim 9 mayısda gireceğim başvuru mu yaptım kaç defa sınava girme hakkımız var?
Sınavlara giriş hakkı kaldırılmıştır. Sınava sınırsız giriş hakkınız mevcuttur. (Sınav başvurusu yapıp ücretlerini yatırdığınız taktirde)

Doruk Ata

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Sınavlara giriş hakkı kaldırılmıştır. Sınava sınırsız giriş hakkınız mevcuttur. (Sınav başvurusu yapıp ücretlerini yatırdığınız taktirde)
Çok iyi olmuş. İki kez başarısız olsak bile yine hakkımız olabiliyor demek ki...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.