Soru : C Sınıfı Sertifika

Ms.ozcelk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
ARKADŞLAR ARALIK OCAK AYINDA İSG KATİP ONAYLAMAM YAPILDI NE ZAMAN SERTİFİKA ELİMDE OLUR GELEN VAR MI?

İşGüvUzman

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Sertifikanın fiziki olarak elinize ulaşması bir süreçtir. Bakanlık belli bir sayıya ulaştığında sertifikaların fiziksel olarak basımını gerçekleştirmektedir. Ancak bu sizin anlaşma yapmanıza da engel değil. E devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra isg-katip üzerinden her türlü işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Benim adıma düzenlenmiş sertifika ne zaman elime ulaştı diye sorarsanız 2 sene cevabını verebilirim.

Hanzadem

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
1 sene sonra geldi bnimki

Ms.ozcelk

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Sertifikanın fiziki olarak elinize ulaşması bir süreçtir. Bakanlık belli bir sayıya ulaştığında sertifikaların fiziksel olarak basımını gerçekleştirmektedir. Ancak bu sizin anlaşma yapmanıza da engel değil. E devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra isg-katip üzerinden her türlü işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Benim adıma düzenlenmiş sertifika ne zaman elime ulaştı diye sorarsanız 2 sene cevabını verebilirim.
Konuyu hortlatmak istedim :) Sertifikam hala gelmedi zaten ümidi kestim.:D

kmtugba87

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
ARKADŞLAR ARALIK OCAK AYINDA İSG KATİP ONAYLAMAM YAPILDI NE ZAMAN SERTİFİKA ELİMDE OLUR GELEN VAR MI?
sertifika ücretini yatırdıysanız katip üzerinde aktif olarak görünüyorsanız atama yapabilir ve elektronik olarak sertifikanızı sistem üzerinden indirebilirsiniz. B sınıfı sertifikam (2016 aralık) hala daha gelmedi, kısmetse mayısta A sınıfı sınavına gireceğim artık beklemiyorum zaten.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.