Bilgilendirme - Beklenen Yönetmelik Yayımlandı Herkese Hayırlı Olsun | Sayfa 3 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Bilgilendirme Beklenen Yönetmelik Yayımlandı Herkese Hayırlı Olsun

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında murat aytekin tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. markara

  markara TÜİSAG Üyesi  GEÇİCİ MADDE 3 – (1) 15/8/2009 tarihinden sonra Bakanlıkça yetkilendirilmiş eğitim kurumlarından
  eğitim alıp sınav hakkını kaybedenler, bu maddenin yayım tarihi itibariyle 1 yıl içinde ilgili sınavlara katılabilirler.
  dilekçeye gerek yok harç yatırıp katılıyorsun, önceden nasıl başvuru yaptıysan


   
 2. markara

  markara TÜİSAG Üyesi

  Kardeşim seni yanıltmayım :) bildiğim kadarıyla harcı yatırıp katılıyorsun. sistemde zaten kaydınızın olması gerek ama dilekçeden bahsedenler de var. Mantık olarak Bir şekilde sınava katılacağını bakanlığa bildirmen gerekli. Net olması için inceleyip özel mesajla bildiririm.

   
 3. markara

  markara TÜİSAG Üyesi

  Konuya bakan arkadaşları yanıltmayalım bakanlık dilekçe ile başvurulması gerektiğini belirtmiş.

  7- Öte yandan; “İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” 11 Ekim 2013 tarihli ve 28792 sayılı resmi gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe girmiş olup, söz konusu Yönetmelik hükümleri doğrultusunda;


  a- 15/8/2009 tarihinden sonra Bakanlıkça yetkilendirilmiş eğitim kurumlarından eğitim alıp sınav hakkını kaybedenler, bu maddenin yayımı tarihi itibarıyla 1 yıl içinde ilgili sınavlara katılabileceklerdir.


  Söz konusu adaylar;21 Aralık 2013 tarihinde yapılacak sınava girebilmek için 12.11.2013 tarihi mesai bitimine kadar (T.C. vatandaşlık numarasını içeren dilekçe, lisans diploma örneği) Bakanlığa başvurmak zorundadır.

  http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=21aralik_sinavi


     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica