Balıkesir'den Tüm Meslektaşlarıma Merhaba

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında Rıza Ağbektaş tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Rıza Ağbektaş

  Rıza Ağbektaş TÜİSAG Üyesi  Merhaba Arkadaşlar.. Ben Balıkesirde İsg Uzmanı olarak çalışıyorum.. Eğer benim gibi Balıkesirde İsg Uzmanı oLarak çalışan varsa tanışmak isterim.. Herkese iyi çalışmalar..


   
  özerenözden bu yazıya teşekkür etti.
 2. Murat KOÇAK

  Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

  Ayvalık tarafında çalışan arkdaşımız var mı Rıza Bey, ya da Ayvalığa yakın OSGB ?

   
 3. incilay83

  incilay83 TÜİSAG Üyesi

  Murat bey Ayvalık maalesef çalışma yönünden hele hele İş Güvenliği uzmanı çalıştırabilecek yeterlilikte ve büyüklükte firma potansiyeli bakımından çok kısır bir ilçemiz. ben ayvalıklıyım orda doğdum büyüdüm keşke oralarda çalışma imkanımız olsa da kalsaydık... ama bende merak ettim aramızda Ayvalıkta çalışan varsa tanışmak isterim..

     

   
 4. Rıza Ağbektaş

  Rıza Ağbektaş TÜİSAG Üyesi

  Ayvalıkta hiç tanıdığım uzman arkadaşım yok malesef Murat Bey. Orada yada yakınlarında OSGB varmı onuda hiç bilemiyorum malesef..

   
 5. Rıza Ağbektaş

  Rıza Ağbektaş TÜİSAG Üyesi

  Merhabalar Erşan Bey.. Bende uzman olarak çalışmaya yeni başladım. Sizin bahsettiğiniz konuda çok bilgi sahibi değilim ama şöyle bişey var. Siz Balıkesir Üniversitesinde tam zamanlı olarak çalışıyorsunuz. Ayrıca vakit bulup bireysel olarak veya OSGB bağlantılı olarak dışarıya nasıl hizmet vereceksiniz.. Bende şu anda sadece mantık yürüterek bu yorumu yazıyorum.. Balıkesir Üniversitesi Böyle bişeye izin verirmi?? Bu arada Eğer balıkesirdeyseniz en kısa sürede görüşüp tanışmak ve bu konuyu daha detaylı konuşmak isterim.

     

   
 6. Murat KOÇAK

  Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

  aslında ayvalığı sahil olarak düşünmememkk lazım zeytinyağı fabrikaları gömeç ve bergamadaki işletmeleri de düşünürsek, bir hayli alan var. En azından az tehlikeli ve tehlikeli bulunabilir 2013 de

   
 7. Rıza Ağbektaş

  Rıza Ağbektaş TÜİSAG Üyesi

  Merhabalar Erşan Bey.. Ben sizin telefon numaranızı kaydetim.. Benim telefon numaram 0531 390 30 30, numaramı kaydedin. en kısa sürede görüşelim.
   
 8. Rıza Ağbektaş

  Rıza Ağbektaş TÜİSAG Üyesi

  Murat Bey siz şu anda balıkesirde veya balıkesirin bir ilçesinde mi çalışıyorsunuz??
  Ayvalık dediğiniz için merak ettim..   
 9. Rıza Ağbektaş

  Rıza Ağbektaş TÜİSAG Üyesi

  Bu arada balıkesirde başka hiç uzman yok mu??

     

   
 10. Rıza Ağbektaş

  Rıza Ağbektaş TÜİSAG Üyesi

  Teşekkürler telefon numaranızı kaydettim..   
 11. YARIŞ

  YARIŞ TÜİSAG Üyesi

  Merhaba arkadaşlar. Ben Mehmet Ali BULUT. Bende Balıkesirde Yarış Kabinde çalışıyorum. Yeni iş güvenlik uzmanı oldum. Belge bekliyorum. Rıza bey, telefon numaranızı aldım. Ben tel no veriyorum: 0533 958 49 81   
 12. Rıza Ağbektaş

  Rıza Ağbektaş TÜİSAG Üyesi

  Mehmet Ali Bey en kısa zamanda ulaşabildiğimiz uzmanlarla bir araya gelip bir tanışma toplantısı düzenlenyeceğiz.. Eğer sizinde balıkesirde veya ilçelerde tanıdığınız uzman varsa iletişime geçip bu durumdan haberdar ederseniz sevinirim...

   
 13. Murat KOÇAK

  Murat KOÇAK TÜİSAG Üyesi

  rıza bey ailem ayvalıkta hatta eniştem Liman Güvenlik Amiri.. ben ise Uşak da MEdical PArk da çalışıyorum. Ayvalık ve çevresi de benim bildiğim yerler olduğu için sordum. Orada çalışma imkanı olabilir mi diye merak ettim

  İlginize teşekkürler
   
 14. alpeles

  alpeles TÜİSAG Üyesi

  Selam arkadaşlar, Rıza nın da söylediği gibi sizlerinde ulaşabileceği arkadaşlar varsa ulaşın lütven.

   
 15. alpeles

  alpeles TÜİSAG Üyesi

  bu arada ismim Uğur PELTEK   
 16. Levent KAVLAK

  Levent KAVLAK TÜİSAG Üyesi

  Erşan Bey Merhaba , 22 aralık 2012 saat 19.00 da BURSA Almira Hotel'de yemekli seminerimiz var.Balıkesiri bekliyoruzBALKESi topla gel hocam.
  levent kavlak 53222329105

   
 17. Uğur PELTEK

  Uğur PELTEK TÜİSAG Üyesi

  Sevgili Rıza birliktelik adına gösterdiğin çaba için bütün Balıkesir iş güvenliği uzmanları adına teşekkür ederim. En kısa sürede herkesle tanışırız umarım.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica