Balıkesir'den Tüm Meslektaşlarıma Merhaba

Rıza Ağbektaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba Arkadaşlar.. Ben Balıkesirde İsg Uzmanı olarak çalışıyorum.. Eğer benim gibi Balıkesirde İsg Uzmanı oLarak çalışan varsa tanışmak isterim.. Herkese iyi çalışmalar..

Murat KOÇAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
Ayvalık tarafında çalışan arkdaşımız var mı Rıza Bey, ya da Ayvalığa yakın OSGB ?

incilay83

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Murat bey Ayvalık maalesef çalışma yönünden hele hele İş Güvenliği uzmanı çalıştırabilecek yeterlilikte ve büyüklükte firma potansiyeli bakımından çok kısır bir ilçemiz. ben ayvalıklıyım orda doğdum büyüdüm keşke oralarda çalışma imkanımız olsa da kalsaydık... ama bende merak ettim aramızda Ayvalıkta çalışan varsa tanışmak isterim..

Rıza Ağbektaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Ayvalık tarafında çalışan arkdaşımız var mı Rıza Bey, ya da Ayvalığa yakın OSGB ?
Ayvalıkta hiç tanıdığım uzman arkadaşım yok malesef Murat Bey. Orada yada yakınlarında OSGB varmı onuda hiç bilemiyorum malesef..

Rıza Ağbektaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Rıza bey merhaba
Ben Balıkesir Üniversitesinde Öğretim Görevlisiyim, C sınıfı İş güvenliği uzmanı yeni oldum,belgeyi bekliyorum,aynı zamanda iş güvenliği uzmanı eğitici belgesine de sahibim, kısmi zamanlı (hafta içi 2 gün ve hafta sonu müsaitim) çalışmak istiyorum, nereden başlayacağım,OSGB de çalışabilirmiyim? bu konuda yardımcı olurmusunuz? siz çalışıyorsunuz heralde? ne zaman başladınız çalışmaya,tanışalım,görüşmek üzere.

Erşan ÇAVDAR
0 538 5426541
Merhabalar Erşan Bey.. Bende uzman olarak çalışmaya yeni başladım. Sizin bahsettiğiniz konuda çok bilgi sahibi değilim ama şöyle bişey var. Siz Balıkesir Üniversitesinde tam zamanlı olarak çalışıyorsunuz. Ayrıca vakit bulup bireysel olarak veya OSGB bağlantılı olarak dışarıya nasıl hizmet vereceksiniz.. Bende şu anda sadece mantık yürüterek bu yorumu yazıyorum.. Balıkesir Üniversitesi Böyle bişeye izin verirmi?? Bu arada Eğer balıkesirdeyseniz en kısa sürede görüşüp tanışmak ve bu konuyu daha detaylı konuşmak isterim.

Murat KOÇAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
Murat bey Ayvalık maalesef çalışma yönünden hele hele İş Güvenliği uzmanı çalıştırabilecek yeterlilikte ve büyüklükte firma potansiyeli bakımından çok kısır bir ilçemiz. ben ayvalıklıyım orda doğdum büyüdüm keşke oralarda çalışma imkanımız olsa da kalsaydık... ama bende merak ettim aramızda Ayvalıkta çalışan varsa tanışmak isterim..

aslında ayvalığı sahil olarak düşünmememkk lazım zeytinyağı fabrikaları gömeç ve bergamadaki işletmeleri de düşünürsek, bir hayli alan var. En azından az tehlikeli ve tehlikeli bulunabilir 2013 de

Rıza Ağbektaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Ben okulumun gerekli yerleriyle görüştüm,döner sermaye kanalıyla,okul idaresinin işlerini aksatmayacaktır ibaresiyle oluyor. derslerim 3 gün,okul yönünden sorun yok.ben Dursunbey meslek yüksekokulundayım,inşaat bölümünde,aslen sındırgılıyım.siz nerede çalışıyorsunuz.telefon ilede görüşebiliriz.
Merhabalar Erşan Bey.. Ben sizin telefon numaranızı kaydetim.. Benim telefon numaram 0531 390 30 30, numaramı kaydedin. en kısa sürede görüşelim.

Rıza Ağbektaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Murat Bey siz şu anda balıkesirde veya balıkesirin bir ilçesinde mi çalışıyorsunuz??
Ayvalık dediğiniz için merak ettim..

Rıza Ağbektaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Teşekkürler telefon numaranızı kaydettim..

YARIŞ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba arkadaşlar. Ben Mehmet Ali BULUT. Bende Balıkesirde Yarış Kabinde çalışıyorum. Yeni iş güvenlik uzmanı oldum. Belge bekliyorum. Rıza bey, telefon numaranızı aldım. Ben tel no veriyorum: 0533 958 49 81

Rıza Ağbektaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Mehmet Ali Bey en kısa zamanda ulaşabildiğimiz uzmanlarla bir araya gelip bir tanışma toplantısı düzenlenyeceğiz.. Eğer sizinde balıkesirde veya ilçelerde tanıdığınız uzman varsa iletişime geçip bu durumdan haberdar ederseniz sevinirim...

Murat KOÇAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
rıza bey ailem ayvalıkta hatta eniştem Liman Güvenlik Amiri.. ben ise Uşak da MEdical PArk da çalışıyorum. Ayvalık ve çevresi de benim bildiğim yerler olduğu için sordum. Orada çalışma imkanı olabilir mi diye merak ettim

İlginize teşekkürler

alpeles

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Selam arkadaşlar, Rıza nın da söylediği gibi sizlerinde ulaşabileceği arkadaşlar varsa ulaşın lütven.

alpeles

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
bu arada ismim Uğur PELTEK

Levent KAVLAK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Rıza bey merhaba
Ben Balıkesir Üniversitesinde Öğretim Görevlisiyim, C sınıfı İş güvenliği uzmanı yeni oldum,belgeyi bekliyorum,aynı zamanda iş güvenliği uzmanı eğitici belgesine de sahibim, kısmi zamanlı (hafta içi 2 gün ve hafta sonu müsaitim) çalışmak istiyorum, nereden başlayacağım,OSGB de çalışabilirmiyim? bu konuda yardımcı olurmusunuz? siz çalışıyorsunuz heralde? ne zaman başladınız çalışmaya,tanışalım,görüşmek üzere.

Erşan ÇAVDAR
0 538 5426541
Erşan Bey Merhaba , 22 aralık 2012 saat 19.00 da BURSA Almira Hotel'de yemekli seminerimiz var.Balıkesiri bekliyoruzBALKESi topla gel hocam.
levent kavlak 53222329105

Uğur PELTEK

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Sevgili Rıza birliktelik adına gösterdiğin çaba için bütün Balıkesir iş güvenliği uzmanları adına teşekkür ederim. En kısa sürede herkesle tanışırız umarım.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.