Duyuru : Ata Aöf Sınav Sonuçları Açıklandı. Şimdi Ne Yapacağız!

• Konbuyu başlatan Üye silindi 110025
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 110025

Guest
Merhaba arkadaşlar ;
  • Çan eğrisi uygulaması yapıldığından geçme notu 35 değil, 30' a düşmüştür.
  • 20-28 Şubat 2017 tarihleri arasında 2. dönem harç ücretleri yatırılacak.(Harç ücretlerinin kaç TL olduğunun duyurusunu daha sonra yapacağım, Obs sistemi üzerinden ücretin ne kadar olduğuna bakabilirsiniz. )
  • 1 dönem final sınavlarından düşük not alıp, not harfi FF olan arkadaşlar,04-05- Mart 2017 tarihlerinde Bütünleme sınavına girecekler. Kaç tane FF dersiniz varsa hepsine girebilir, ders sayısı sınırlaması yoktur.
  • Bütünleme sınavında alacağınız not final sınavındaki notunuzun yerine geçecektir. FF notu aldığınız derslerden direk kalırsınız.
Sınavda başarılı olan arkadaşları tebrik eder,sınava girecek olan arkadaşlara başarılar dilerim.

galip derviş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İş Veren
hocam şuan 2 tane ff im var ve ortalamam 1.70 . ben bu ff lerden geçmeden bahar dönemi derslerini alamaz mıyım?

Ü

Üye silindi 110025

Guest
hocam şuan 2 tane ff im var ve ortalamam 1.70 . ben bu ff lerden geçmeden bahar dönemi derslerini alamaz mıyım?
Merhaba Galip Bey; FF olan derslerinizi Bütünleme sınavında veremezseniz,Bahar dönemi derslerinizle birlikte bu derslerinizi de almanız gerekir. Alttan dersiniz olduğu için bahar dönemi derslerinizin hepsini alamazsınız. Öncelikle alttan derslerinizi vermeniz gerekir.

Ayhan koyun

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba, bahar dönemi ders içerikleri ne zaman yayınlanacak acaba?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.