Aralık Sınavına Girme Durumu Hakkında

Deniz İ.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar

C sınıfı uzmanlık belgem vardı ancak yenileme eğitimine katılmadığım için geçersiz gözüküyor. 2015 yılında İSG Yüksek lisansını tamamladım ve birkaç kez B sınıfı sınavına girdim ancak kazanamadım. Şimdi tekrardan girmek istiyorum ancak ekteki uyarıyı alıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Not: isgkatipten sınav başvurusu sayfasında baktığımda inceleme durumunda sınava girmeye uygun yazıyor

Deniz İ.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar

C sınıfı uzmanlık belgem vardı ancak yenileme eğitimine katılmadığım için geçersiz gözüküyor. 2015 yılında İSG Yüksek lisansını tamamladım ve birkaç kez B sınıfı sınavına girdim ancak kazanamadım. Şimdi tekrardan girmek istiyorum ancak ekteki uyarıyı alıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Not: isgkatipten sınav başvurusu sayfasında baktığımda inceleme durumunda sınava girmeye uygun yazıyor

Ekran alıntısı eklenmiştir.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10.5 KB · Görüntüleme: 53
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.