Ara Sınav Bilgilendirme

Burç Küçükaslan

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba Arkadaşlar;

Değerli Öğrencilerimiz.

Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığının 2016-2017 Eğitim-öğretim yılından itibaren tüm sınavların yüz yüze yapılmasına yönelik kararı gereğince Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi olarak ara sınav hazırlıklarına süratle başlamış bulunmaktayız. Ara sınav için yerleştirmelerin sağlıklı yapılabilmesi için;

• Öğrencilerimizin varsa engel durumlarını gösteren belgelerini 20.10.2016 Perşembe günü mesai saati bitimine Dekanlığımıza ulaşacak şekilde göndermeleri,
  • Sınav merkezi tercihlerini henüz tamamlamayan öğrencilerimizin 18.10.2016 Salı günü saat 23:59’a kadar http://obs.atauni.edu.tr adresinden tamamlamaları

büyük önem taşımaktadır. Aksi takdirde mevcut adres bilgisine göre uygun bir sınav merkezine tarafımızca yerleştirme yapılacaktır. Sınav esnasında mağduriyet yaşanmaması için bu konuya hassasiyet gösterilmesi önem taşımaktadır.

Tüm öğrencilerimize duyurulur.

SAYGILAR...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.